Mafia Trilogy'de Mafia'nın Underrated Serisi Yeniden Hayat Buluyor
Mafia Trilogy'de Mafia'nın Underrated Serisi Yeniden Hayat Buluyor
içinde , , ,

Mafia Trilogy’de Mafia’nın Underrated Serisi Yeniden Hayat Buluyor

Mafia serisinde yer alan her üç oyun da yeniden düzenleniyor. Mafia: Trilogy adlı yeni bir koleksiyonda yer alıyorlar ve bunun için bir fragman yayınlandı.

Video oyun tarihinde hak ettiği değeri görmeyen biri olan Mafia serisi, Mafia: Trilogy şeklinde yeniden düzenlenerek muhteşem bir dönüş yapmak istiyor. Mafya serisindeki her üç oyun da farklı bir kahrama ile farklı bir çağda geçiyor. ilk olarak 1930’ların Chicago ve New York’u anımsatan kurgusal bir şehir olan Lost Heaven’da yer alan bir gangster masalına tanık olmuştuk.

(Mafia Serisi Yeniden Düzenlenerek Mafia Trilogy Adıyla Yeniden Çıkıyor)

İlk oyunun ardından gerçekleşen Mafya 2, oyuncuların başka bir yerde New York benzeri olan Empire Bay şehrinde Vito Scaletta ile yeni bir hikayeye başlıyor ve onun hayatını izliyoruz. 2. Dünya Savaşı’ndaki görevinden döndükten sonra bir suç hayatına içine çekiliyor. Serinin üçüncü oyunu Mafia 3, zaman çizelgesini bir kez daha ileriye taşıdı. Oyuncuların bu oyunda başka bir eski savaş kahramanı olan Lincoln Clay ile görevleri yapması beklendi. Clay, bir Vietnam gazisiydi. Mafia 3, serideki son oyun oldu. Oyun New Orleans’ın kurgusal versiyonu olan New Bordeaux’nun açık dünyasında gerçekleşiyordu.

Etrafta dolanan haberleri takip eden oyuncular, Mafia Game’in YouTube kanalında yayınlanan fragmanda, sonunda üç Mafya oyununu da birlikte oynayabilecek gibi duruyor. Mafia 3, 2017’de piyasaya sürüldüğünde görünüm olarak iyi dursa da beklenilen tepkiyi alamadı. Şimdi seri yeniden düzenlenecek. Düzenlemelerden oluşan kısa fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Efsane

    Yazar Nicolas

    Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

    E-Mail: [email protected]