One Piece: Jamie Lee Curtis, Hasır Şapka Korsanları'nı Yakından Takip Ediyor
One Piece: Jamie Lee Curtis, Luffy'nin En Büyük Hayranlarından Biri
içinde ,

One Piece: Jamie Lee Curtis, Luffy’nin En Büyük Hayranlarından Biri

One Piece: Jamie Lee Curtis, Hasır Şapka Korsanları’nı Yakından Takip Ediyor

One Piece geçtiğimiz günlerde 1000. manga bölümünün gelişini kutladı. Luffy ile en büyük düşmanları (Kaido, Big Mom) arasında uzun zamandır beklenen bir yeni hesaplaşma ile işleri tekrar başlatıyor. Bir hayran, serinin hayranlarına Monkey d. Luff’nin en büyük hayranlarından birinin aktör Jamie Lee Curtis’ten başkası olmadığına dair büyük bir hatırlatma yapmaya karar verdi. Jamie Lee Curtis muhtemelen en çok Halloween’in korku filmi serisindeki Laurie Strode rolüyle tanınır. Kısa bir süre önce beyaz perdede Michael Meyers’la savaşmak için geri döndü. Bu yılın ilerleyen zamanlarında, uzun zamandır beklenen devam filmi Halloween Kills ile gelecek yeni bir film ile beyaz perdeye çıkacak.

Curtis Büyük Bir Anime Hayranı

Curtis, bu fotoğraflarda Hasır Şapka Korsanlarından bazılarının Funko Pop'larını alarak One Piece'e olan sevgisini paylaşırken görülüyor.
Jamie Lee Curtis, bu fotoğraflarda Hasır Şapka Korsanlarından bazılarının Funko Pop’larını alarak One Piece’e olan sevgisini paylaşırken görülüyor.

Jamie Lee Curtis, sık sık “geek-dom” olan her şeye olan sevgisini, her yıl düzenlenen dövüş oyunu etkinliği Evo’da gösterdi. Sevgisini Street Fighters II’nin Vega’sı olarak cosplay yapacak kadar ileri götürdü. Bir hayranın paylaştığı bu fotoğraflarda belgelendi. Curtis, bu fotoğraflarda Hasır Şapka Korsanlarından bazılarının Funko Pop’larını alarak One Piece’e olan sevgisini paylaşırken görülüyor.

Jamie Lee Curtis One Piece'in en büyük filmlerinden biri olan One Piece: Stampede'nin galasına katılıyor.
Jamie Lee Curtis One Piece’in en büyük filmlerinden biri olan One Piece: Stampede’nin galasına katılıyor.

One Piece’in en büyük filmlerinden biri olan One Piece: Stampede’nin galasına katılıyor. Sosyal medya hesabında Shonen filmini tanıtımını yapıyor. Jamie Lee Curtis ‘in bir gün One Piece serisinin bir parçası olup olmayacağını görmek kesinlikle ilginç olabilir. Sonuçta One Piece karakterlerinin çizimleri hep ünlü kişilerden esinlenilmiştir.

Jamie Lee Curtis, sosyal medya hesabında Shonen filmini tanıtımını yapıyor.
Jamie Lee Curtis, sosyal medya hesabında Shonen filmini tanıtımını yapıyor.

Twitter kullanıcısı, Halloween ve Knive Out’ın yıldızını gösteren birkaç fotoğraf paylaştı. Fotoğraflarda görülüyor ki Jamie Lee Curtis, Eiichiro Oda’nın uzun süredir devam eden Shonen serisinin büyük bir hayranı. Bu, şu anda serinin hem mangasında hem de animesinde Hasır Şapka Korsanları’nın ve Wano Arc’ının parçası olmayı içinden geçiriyor olması anlamına gelebilir.

Bu, şu anda serinin hem mangasında hem de animesinde Hasır Şapka Korsanları'nın ve Wano Arc'ının parçası olmayı içinden geçiriyor olması anlamına gelebilir.
Bu, şu anda serinin hem mangasında hem de animesinde Hasır Şapka Korsanları’nın ve Wano Arc’ının parçası olmayı içinden geçiriyor olması anlamına gelebilir.

Jamie Lee Curtis’in bugüne kadar One Piece serisinde parmağı yoktu. Ancak Netflix şu anda Hasır Şapka Korsanları’nın maceralarının live-action uyarlaması üzerinde çalışırken yıldızın Eiichiro Oda’nın anime serisinin bir parçası olması için mükemmel bir fırsat olabilir. Grand Line dünyasına bu yepyeni yorum için henüz bir çıkış tarihi verilmemiş olsa da, hangi oyuncuların bunun bir parçası olacağını görmekten heyecan duyuyoruz!

Jamie Lee Curtis’in One Piece’e olan sevgisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmekten çekinmeyin. Çizgi roman, anime ve Grand Line dünyasıyla ilgili her şeyi konuşmak için yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]