Scarlett Johansson'un Black Widow Cameo'su Loki Disney+ Fragmanında mı?
Scarlett Johansson'un Black Widow Cameo'su Loki Disney+ Fragmanında mı?
içinde ,

Scarlett Johansson’un Black Widow Cameo’su Loki Disney+ Fragmanında mı?

Loki Dizisinde Natasha Romanoff (Black Widow) Ne Arıyor?

Disney’in Yatırımcı Günü’nde nihayet Disney+’ın yaklaşmakta olan Loki dizisine derinlemesine bakmamıza imkan verdi.

Bu fragman, 2012’deki God of Mischief (Fesatlık/Yaramazlık Tanrısı)’in Avengers: Endgame’de Tesseract ile birlikte ortadan kaybolmasının ardından neler yaptığına dair ilk bakışımızdı. Görüntüler, gizemli Zaman Varyans Otoritesi’nin (TVA) dizinin hikayesinin önemli bir parçası olacağını vurguluyor. Loki‘nin bu solo dizide Tesseract’ı nasıl kullanacağı belli değil, ancak TVA’nın dahil olmasını tetiklemek için açıkça onunla bir şeyler yapıyor.

Fragman boyunca, özellikle New York City ve harabe halindeki Avengers kulesine benzeyen belirli bir çekimde kitlesel imha durumu var. Bifrost’u kullanan Loki’nin yayınlanan fragmanında kardeşi Thor’dan veya diyarlar arası ulaşımı sağlayıp kontrol eden Asgardlı Heimdall’dan bir cameo alabileceğimizi gösteriyor.

Yaklaşan Loki serisinin ilk resmi özel fragmanında 02: 02’de karanlık ve kayalık bir alanda oturan bir kadın görülüyor.

Loki Fragmanındaki Natasha Romanoff (Black Widow) Sahnesi
Loki Fragmanındaki Natasha Romanoff (Black Widow) Sahnesi

Eğer fragmanı izlemek isterseniz aşağıda mevcuttur.

Loki Dizisinde Hangi Konular İşlenecek?

Loki, Avengers: Endgame’de gördüğümüz farklı dönemlere biraz benzer şekilde farklı zaman çizgilerini ve gerçekleri keşfetmeye mecbur kalacak anlaşılan. Bu, mevcut MCU kanonunda ölü olsalar bile karakterlere bakış atabilmemiz sonsuz fırsatlar sunuyor.

Saç stiline dayanarak, eğer bu aslında Natasha Romanoff ise, etrafındaki mor renkli yıkım alanının Sonsuzluk Savaşı olaylarından kısa bir süre sonra veya en azından ünlü “5 Yıl Sonra” Endgame zaman atlamasından önce olduğu sonucuna varabiliriz. Thanos’un bu alternatif zaman çizelgesinde gerçekten kazanmış olması mümkün mü? Bu alternatif gerçeklikte Black Widow, Hawkeye yerine Ronin olabilir mi?

Daha çok spekülasyon var, ancak hayranlar bu olası Easter egg i yayınlanan özel fragmandan çoktan fark ediyor.

Bu Black Widow ise Loki dizisindeki rolü nedir? Tom Hiddleston’un Yaramazlık Tanrısı’na benzer şekilde, bu Marvel Studios’un gelecekteki hikaye anlatımı için onu bir şekilde hayatta tutmasından kaynaklanabilir. Bu bizi, Loki’nin yıkıma uğrattığı bir dünyanın parçalarını geri koymaya çalışan alternatif Natasha’yı konu edinebilir. Belki de yaşanan olaylar buradan bizleri Black Widow filmine götürebilir.

Bu durumun, What If …? dizisinin bir bölümünde olma olasılığı daha yüksek olan bir şeye benziyor. Ancak çoklu evrenin gerçekleşmesi için, hem Spider-Man 3’ü hem de Doctor Strange in the Multiverse of Madness’i hesaba kattığı doğrulandı. Marvel Studios, 4. Aşama ve sonrasında hikayelerini anlatmak için alternatif gerçeklikler ve karakterler kullanmaktan açıkça korkmuyor.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]