Scarlett Johansson Black Widow Filminin Gecikmesi Hakkında Konuştu
Scarlett Johansson Black Widow Filminin Gecikmesi Hakkında Konuştu
içinde

Scarlett Johansson Black Widow Filminin Gecikmesi Hakkında Konuştu

Black Widow Filmi Disney+ Platformunda Yayınlanabilir Mi?

Black Widow, vizyon tarihindeki sürekli gecikmelerin bir sonucu olarak, gelecek yıl vizyona girecek. Ama görünüyor ki filmde alacak olan her ayrıntıyı neredeyse ortaya çıkarıldı. Disney’in paydaşlarından biri, Black Widow’un Disney+‘da yayınlanması için ısrar ederken, Marvel filmin vizyona girmesi için 7 Mayıs 2021 tarihini bekliyor.

Çizgi roman bağlantı kapakları, Black Widow’un filme dayanan yeni yayınların yer aldığı, gecikmenin kurbanı olan birçok materyallerden biriydi. Resmi kaynaklardan gelen yeni bilgiler tükenmiş gibi görünse de, bir söylenti yaklaşan filmde heyecan verici, spoiler dolu bir sahnenin olduğunu işaret ediyor.

Yakın zamanda Marie Claire tarafından Natasha Romanoff ve Yelena Belova’yı bir motosiklet üzerinde birlikte tasvir eden yeni bir görüntü yayınlandı.

Yakın zamanda Marie Claire tarafından Natasha Romanoff ve Yelena Belova’yı bir motosiklet üzerinde birlikte tasvir eden yeni bir görüntü yayınlandı. Scarlett Johansson, Black Widow’un sürekli değişen çıkış tarihi için bir röportaj yaptı.

Scarlett Johansson Black Widow Filminin Gecikmesi Hakkında Konuştu

Marie Claire ile yaptığı röportajda Scarlett Johansson, Black Widow’un vizyona girmesini geciktiren durumlarla ilgili düşüncelerini paylaştı. Oyuncu, kendisinin ve diğer Marvel yapımcılarının filmi yayınlamak istediğini ancak izleyici güvenliğinin son derece önemli olduğunu belirtti.

“Kevin Feige ve yapımcı arkadaşlarımız ile bunun hakkında konuşuyordum, sadece manzaranın ne olduğunu anlamaya çalışıyorlardı… Hepimiz filmi çıkarmaya hevesliyiz, ancak her şeyden daha önemlisi, insanların kapalı bir sinema salonunda otururken güvende olduklarından emin olabilmelerini istiyor.”

Scarlett Johansson’un açıklamasından, Marvel Studios ve Disney’in sinemaseverlerin güvenliğine öncelik verdiği anlıyoruz. Bu kararın büyük bir kısmı para amaçlı olsa da, en azından stüdyonun filmi normalden daha çabuk da olsa hızlı bir şekilde geri getirmek için aceleye getirmeye çalışmaması Marvel severler için güven verici.

Black Widow Disney+’da Yayınlanacak Mı?

Johansson’un sinema salonlarına atıfta bulunması da filmin Disney + platformunda yayınlanma olasılığını büyük ölçüde ortadan kaldırıyor. Birçoğu, Marvel Studios’un filmi online platformda yayınlayacağına inanıyordu. Ancak platformda yayınlanan Mulan‘ın, büyük bir prodüksiyon ve pazarlama bütçesine sahip olmasına rağmen düşük performans alması bu kararı etkilemiş olabilir.

Mulan Filmin Disney+’da Aradığını Bulamadı

Disney, 25 Aralık 2020’de Pixar’ın Soul filmini ek ücret ödemeden piyasaya sürerek platformdaki durumları test edecek gibi görünüyor. Pixar’ın henüz devam filmi olmayan filmlerinden birinin gişede 1 milyar doları geçemeyeceği düşünülürse, Soul filmini Disney + üzerinde test etmek çok beklenen bir Marvel filmini test etmekten çok daha güvenli. Eğer Soul platform üzerinden bir başarıya ulaşırsa, bu durum gelecekteki MCU filmlerinin Disney +’da yayınlanmasının önünü açabilir.

Tüm bunlara rağmen Black Widow’un 7 Mayıs 2021’de vizyona girmesi için yayın takviminde kalacağı görülüyor.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]