Stranger Things 4. Sezon: Steve ve Robin, Gizemli Olaylar İçin Yeni Karakterle Çalışıyor
Stranger Things 4.Sezon'da Steve ve Robin, Yeni Karakterle Birlikte Çalışıyor
içinde , ,

Stranger Things 4.Sezon’da Steve ve Robin, Yeni Karakterle Birlikte Çalışıyor

Stranger Things 4. Sezon: Steve ve Robin, Gizemli Olaylar İçin Yeni Karakterle Çalışıyor

En son Stranger Things 4. sezon set fotoğrafları, dinamik ikili Steve ve Robin’in birçok yeni karakterden biri olan Eddie Munson ile birlikte çalıştığını gösteriyor. Yayınlanan en son Stranger Things 4. sezon set fotoğrafları, dinamik ikili Steve ve Robin ‘in dizinin birçok yeni karakterinden biriyle birlikte çalıştığını bizlere gösteriyor. Stranger Things dizisinin 3. Sezonu Temmuz 2019’da gösterime girdi ve yeni gelenleri ve bir dizi tehdidi tanıttı. Maya Hawke’den Robin, 3. sezonun öne çıkanlarından biriydi. O ve Steve (Dustin ve Erica ile birlikte) Starcourt Alışveriş Merkezi’ninde olan tuhaf olayı araştırırken mükemmel bir ekip oluşturdular. Hepsinin sonunda Robin, Stranger Things’in çekirdek karakterlerinin kilit üyelerinden biri olarak kendini kanıtlamıştı.

Maya Hawke'den Robin, 3. sezonun öne çıkanlarından biriydi. O ve Steve (Dustin ve Erica ile birlikte) Starcourt Alışveriş Merkezi'ninde olan tuhaf olayı araştırırken mükemmel bir ekip oluşturdular.
Maya Hawke’den Robin, 3. sezonun öne çıkanlarından biriydi. O ve Steve (Dustin ve Erica ile birlikte) Starcourt Alışveriş Merkezi’ninde olan tuhaf olayı araştırırken mükemmel bir ekip oluşturdular.

Stranger Things 4. Sezon Coronavirus Nedeniyle Ertelenmişti

Stranger Things 4. Sezon Coronavirus Nedeniyle Ertelenmişti
Stranger Things 4. Sezon Coronavirus Nedeniyle Ertelenmişti

Stranger Things 4. sezon 2021’in başlarında prömiyerini gerçekleştirecekti. Prodüksiyon, koronavirüs salgını nedeniyle yayın tarihine yalnızca birkaç hafta kala kesintiye uğradı. Çalışmalar Eylül ayında devam etti. Ancak Stranger Things 4. sezon yılın ilerleyen dönemlerine kadar Netflix’e dönmeyeceği kesin. Neyse ki, hayranlar gösteriye katılan birçok yeni karakter de dahil olmak üzere, geleceklerle ilgili çeşitli görüntüler sunuldu. Stranger Things’e en son eklenenler arasında ikonik korku filmlerinin oyuncusu Robert Englund var. Yine Eduardo Franco, Jamie Campbell Bower, Sherman Augustus, Mason Dye, Tom Wlaschiha, Nikola Djuricko ve Joseph Quinn diziye son katılanlar arasında yer alıyor.

Daily Mail bazı resimleri ortaya çıkardı. Hawke ve Steve, D&D kulübü başkanı Eddie Munson’ı canlandıran Joseph Quinn ile birlikte Atlanta ormanlarında gezinirken görüldü. Ne yaptıkları tam olarak net olmasa da, üçlünün bir şeyi araştırdığı görülüyor. Ne de olsa, karakterler Stranger Things’de ormana girdiklerinde, genellikle bir şey ararlar. Mantıklı olan bu çünkü.

Stranger Things Dizisinden X-Men’e Gönderme

Stranger Things Dizisinden X-Men'e Gönderme
Stranger Things Dizisinden X-Men’e Gönderme

Daha önce Eddie’nin D&D grubunun X-Men çizgi romanlarına atıfta bulunan The Hellfire Club olarak adlandırıldığı açıklanmıştı. Stranger Things 4. sezonun ilk bölümü “The Hellfire Club” olduğundan, bu grubun önümüzdeki bölümlerde hayati bir rol oynayacağı oldukça açık. Eddie’nin kendisi, yeni ortaya çıkan set fotoğraflarında kulübü temsil ediyor. Çünkü ön tarafında adı bulunan bir gömlek giydiği belirtiliyor. Her nasılsa, Steve ve Robin kendilerini The Hellfire Club (Cehennem Ateşi Kulübü) ve Eddie’ye bağladılar. Ancak onları bir araya getiren şeyin ne olduğu hala belirsiz.

Yine de hayranlar, Stranger Things 4. sezonda nelerin beklediğini görmek için çok heyecanlı. Şimdiye kadarki konuşmaların çoğu, Jim Hopper’ın (David Harbour) Hawkins Laboratuvarı’ndaki fedakarlığının ardından şaşırtıcı şekilde hayatta kalmasıyla ilgiliydi. Bu yılın başlarında 4. sezon için yayınlanan bir teaser, Hopper’ın bir Rus hapishanesinde tutulduğunu ve hayranların nasıl kaçacağı konusunda spekülasyon yaptığını ortaya koydu. Bununla birlikte, set fotoğrafları ayrıca Hawkins’te tuhaf bir şeyler olduğunu gösteriyor. Bu da dizinin, bir kaç noktaya odaklanacağı anlamına geliyor. Stranger Things 4. sezon, aksiyon ve yeni yüzlerle dolu olacak şekilde şekilleniyor. Umarım Stranger Things 4. sezon, yayınlanan görüntülerde göründüğü kadar heyecan verici olur.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]