Matt Reeves'in Sahnelerdeki Titizliği The Batman Filminin Çekimlerinde Robert Pattinson'u Bir Hayli Yoruyor
The Batman: Robert Pattinson ile Matt Reeves Arasında Sorun Yaşanıyor
içinde

The Batman: Robert Pattinson ile Matt Reeves Arasında Sorun Yaşanıyor

Matt Reeves’in Sahnelerdeki Titizliği The Batman Filminin Çekimlerinde Robert Pattinson’u Bir Hayli Yoruyor

Yeni bir habere göre, başrol oyuncusu Robert Pattinson ile yönetmen Matt Reeves arasında Warner Bros.’un The Batman filminin setinde yaşanan sorunlara işaret ediyor.

The Batman, koronavirüs (COVID-19) pandemisinden kaynaklanan komplikasyonların sık sık engellediği uzun bir gecikme yaşadı. Şimdi, yeni bir habere göre, yıldız Robert Pattinson’ın yapımdan bıktığı bildiriliyor.

Matt Reeves’in Titizliği Robert Pattinson’u Bıktırıyor

Kaynak, The Sun’a göre, yönetmen Matt Reeves’in hassas film yapım tarzı nedeniyle Pattinson’un tükendiğini bildirdi. Bu, The Batman filminde Pattinson’ın rahatsız Batman kıyafeti içinde 50’den fazla belirli sahneyi çekmesiyle sonuçlandı. Çekim, özellikle Robert Pattinon için zorlu bir süreç oldu. Çünkü Matt mükemmel bir mükemmeliyetçi. Tekrar tekrar sahneler yapmakta ısrar edecek ve en ufak ayrıntıda boğulacak biri ayrıca. Bazen ne zaman duracağını bilmiyormuş gibi görünüyor.

Matt daha önce de gişe rekorları kırdı, ancak bu başka bir düzey. Kimse bunun yüksek riskli bir yapım olduğunu ve Matt’in bunu doğru yapma baskısını hissettiğini inkar etmiyor. Ancak Robert daha önce bu seri filmlerinde zor zamanlar geçirdi. O zamanlarda Alacakaranlık’tan nefret ediyordu. Herkesin istediği son şey onun yorgun düşmesiydi. Bu yazı itibariyle, The Batman ile sette yaşanan sorunlara ilişkin bu ayrıntıların hiçbiri resmi olarak doğrulanmadı.

The Batman Filmi Birkaç Kez Ertelendi

The Batman, COVID-19’dan dolayı yaşanan sağlık krizine yanıt olarak Mart ayında kapatılmadan önce Ocak ayında ana çekime başladı. Pattinson’a COVID-19 teşhisi konulduğu için çekimler Eylül ayında yeniden kısa süreliğine kapatılmadan önce yeniden başlamıştı. Batman o zamandan beri çekimlerine yeniden başladı. Filmi Şubat 2021’e kadar tamamlamayı hedefliyorlar. Ancak Reeves’in başka bir olası gecikmeden korktuğu söyleniyor.

Matt Reeves Coronaviruse Yakalanmaktan Korkuyor

Matt Reeves Coronaviruse Yakalanmaktan Korkuyor
Matt Reeves Coronaviruse Yakalanmaktan Korkuyor

“Tüm bu aksilikler Matt’i Covid’e yakalanma konusunda paranoyak yaptı.” The Sun’ın kaynağı böyle belirtti. Şimdi, bir paltonun içinde fermuarlı ve kayak gözlükleriyle sahneleri yönettiği noktaya geldi. Covid korumalı bir kıyafet olduğu düşünülüyor. Ama onu daha rahat hissettiriyorsa, herkes onu takip ediyor.

Matt Reeves’in yönettiği ve Reeves ile Mattson Tomlin’in yazdığı Batman 2022’de vizyona girecek. The Batman’in başrollerinde Robert Pattinson (Bruce Wayne/Batman), Andy Serkis (Alfred Pennyworth), Jeffrey Wright (James Gordon) yer alıyor. Yine oyuncu kadrosunda Zoë Kravitz (Selina Kyle/Catwoman), Colin Farrel (Oswald Cobblepot/The Penguin), Paul Dano (Edward Nashton/ The Riddler) var. Carmine Falcone rolünde John Turturro ve Bölge Savcısı Gil Colson rolünde Peter Sarsgaard’ı göreceğiz. Filmin 4 Mart 2022’de gösterime girmesi bekleniyor.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]