Falcon and Winter Soldier: Anthony Mackie'nin Captain America Kostümü Sızdırıldı
Falcon and Winter Soldier: Anthony Mackie'nin Captain America Kostümü Sızdırıldı
içinde ,

The Falcon and the Winter Soldier: Anthony Mackie’nin Captain America Kostümü Sızdırıldı

Antony Mackie’nin Yeni Captain America Kostümü Belli Oldu

WandaVision dizisinin yanı sıra The Falcon and the Winter Soldier’ın da yayın tarihi hızla yaklaşıyor. Dizinin çekimleri haftalar önce Prag’da bitmekle kalmadı, aynı zamanda dizinin birden fazla parçası tamamlandı. Bu yapılırken bazı şeyler istemeden de olsa halka sızdırılmış oldu.

The Falcon and the Winter Soldier Filminin Oyuncakları Sızdırıldı

Sızan oyuncaklardan en heyecan verici olanının, Sam Wilson’ın dizide giyeceği iki farklı kostümü olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, herkes daha çok Sam’in, Steve Rogers’ın Captain America’da olduğu gibi kırmızı, beyaz ve mavi kostümü giymesiyle ilgileniyor. En yeni sızıntılar bize tam da bunu gösterebilir.

The Falcon and the Winter Soldier Filminin Oyuncakları Sızdırıldı
The Falcon and the Winter Soldier Filminin Oyuncakları Sızdırıldı

Reddit kullanıcısı FewWatermelonlesson0, The Falcon and the Winter Soldier’da Sam Wilson’un giyeceği Captain America kostümünün nasıl olacağına dair bir Disney Toybox figürünün prototip halini yayınladı.

Figür biraz eksiktir. Sadece gövde, eller ve bacaklarda herhangi bir birincil renk gözükmekte. Figürün göğsünde olan gömülü yıldız, Sam’in Captain America kostümünün olduğuna işaret eden en büyük ve en bariz ipucu olarak duruyor. Figürün kendisi hala tamamlanmamış görünüyor.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]