Arınma Gecesi 5 Corona Virüs Pandemisi Yüzünden Ertelendi | The Forever Purge
Arınma Gecesi 5 Corona Virüs Pandemisi Yüzünden Ertelendi | The Forever Purge
içinde , , ,

Arınma Gecesi 5 Corona Virüs Pandemisi Yüzünden Ertelendi | The Forever Purge

Serinin 5. filmi olacak The Forever Purge resmen ertelendi. Universal’ın yaz takviminden kaldırıldı. Ama korkulacak bir durum yok hayranlar için. Bu erteleme sonsuza kadar olmayacak. Stüdyodan alınan habere göre 10 Temmuz 2020 günü vizyona girecek olan film corona virüs pandemisi yüzünden belirsiz olarak ertelendi. Sonradan bir yayın tarihi belirleneceği açıklandı.

Universal stüyosu filmin vizyon takviminden çıkartılması hakkında bir neden açıklamasa da, Hollywood Reporter bunun corona virüs pandemisinden kaynaklandığını söylüyor.

Arınma Gecesi 5 Corona Virüs Pandemisi Yüzünden Ertelendi

The Purge(Arınma Gecesi) bilim kurgu / korku filmi serisi, suç sayılabilecek her şeyin her yıl 12 saatlik bir süre için serbest bırakıldığı distopik bir toplumu işlemektedir. Bu insanların bu 12 saatlik periyotta nesli tükenen bir balık yakalayabilmelerini veya süresi dolmuş bir lisansla araba kullanabilecekleri kaldı ki bunlar çok hafif olur. Aklınıza gelecek her suç eğer bu 12 saatlik periyotta işlenirse cezasız kalacak. Bir çocuk aile fertlerini öldürebilir, bir grup banka soygunu gerçekleştirebilir. Burada kural, kuralın olmaması anlayışıyla gerilim ve suç konusunu işleyen bir film(filmler çoğunlukla soygun, saldırı ve cinayet üzerine odaklanır, bu da gayet normal). İlk dört film, Box Office Mojo’ya göre global bilet satışlarında 457 milyon dolardan fazla hasılat yaptı.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]