Timothy Olyphant Disney Dizisi The Mandalorian’ın 2. Sezon Kadrosuna Dahil Oldu
Timothy Olyphant Disney Dizisi The Mandalorian’ın 2. Sezon Kadrosuna Dahil Oldu
içinde , , , ,

Timothy Olyphant Disney Dizisi The Mandalorian’ın 2. Sezon Kadrosuna Dahil Oldu

The Mandalorian’ın ikinci sezonu için kadroya eklenen oyuncuların isimleri dikkatleri dizinin 2.sezonuna çekiyor. Hollywood Reporter’a göre, Timothy Olyphant, +Disney’in en önemli dizisinin ikinci sezonunda yer alacak.


Santa Clarita Diet yıldızının dizide hangi rolü oynayacağına dair henüz bir haber ya da bilgi yok. Ancak Olyphant’ın daha önce hem Justified hem de Deadwood’da bir silahşör oynadığı düşünüldüğünde, Star Wars serisinde yasa dışı bir arazide ödül avcısını canlandırırsa kendini evinde gibi hissedebilir.

Diziye yeni katılacak Olyphant’ın yanında etkileyici isimleri de unutmamak lazım.

Diziye yeni katılacak Olyphant’ın yanında etkileyici isimleri de unutmamak lazım. Yeni gelenler Katee Sackhoff, Temuera Morrison, Michael Biehn ve Rosario Dawson’ın yanı sıra, 2. sezonla geri dönen oyuncularda Pedro Pascal, Gina Carano, Carl Weathers, Ginacarlo Esposito, Bill Burr ve tabii ki serinin gerçek yıldızı, Bebek Yoda.

Mandalorian’ın 2. sezonu Ekim ayında +Disney’de yayınlanacak.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]