Attack on Titan Hayranları Manganın Bitmesine Hazır Değil
Attack on Titan Hayranları Manganın Bitmesine Hazır Değil
içinde ,

Attack on Titan Hayranları Manganın Bitmesine Hazır Değil

Attack on Titan: Hayranlar Anime Serisinin Bitmesini İstemiyorlar

Attack on Titan hayranları manganın sona ermesine hazır değil. Kısa süre önce, Hajime Isayama‘nın Attack on Titan serisi, 11 yıllık çalışmasını bu Nisan’daki son bölümüyle bitireceği doğrulandı. Kodansha’nın Bessatsu Shonen Dergisi’nde 9 Nisan’da Bölüm 139’un yayınlanmasıyla birlikte manga resmen bitecek. 9 Ocak’ta yayınlanacak 136. Bölüm dahil olmak üzere serinin yalnızca dört bölümü kaldı. Bu yüzden hayranlar, serinin sonraki birkaç bölümünde her şeyin nasıl açıklığa kavuşacağını anlamaya çalışıyorlar.

Isayama, Kasım ayında Attack on Titan dizisinin %98’inin tamamlandığını açıkladığında hayranlar dizinin sonuna hazırlanıyorlardı. Ancak manga yaratıcıları için bunun kesin bir tahmin olup olmadığını tespit etmek her zaman zordur. Görünüşe göre durum tamamen böyleydi. Çünkü şimdi son bölüm bu bahar zamanı çıkacak. Serinin son cildi bu yaz Japonya’da yayınlanacak.

Bu somut tarihler şimdi final için belirlendi. Hayranları Attack on Titan ‘ın sona ermesine hazır değil. Dizi, 11 yıllık yayıncılık döneminde çok ileri gitti. Hem manga hem de anime serileri aynı anda sona erecek. Yani hayranlar şu anda kesinlikle bu duyguları hissediyor.

Hayranların kendilerini Attack on Titan ‘ın son bölümüne nasıl hazırladıklarını görmek için sitemizden haberleri takip edin. Dizinin bu baharda sona ermesiyle ilgili neler hissettiğinizi bize bildirin. Sona hazır mısın? Attack on Titan’ın her şeyi nasıl tamamlayacağını düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin veya hatta bana Twitter’da @devasafikir adresinden ulaşabilirsiniz. Anime ile alakalı her şeyin yanı sıra ve diğer harika şeyler hakkında doğrudan bize hem yorumlardan hem de Twitter’dan ulaşabilirsiniz!

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]