Diyet Kola Düğmesi Gerçek Çıktı. Biden, Trump Dönemindeki Diyet Kola Düğmesini Kaldırdı
Joe Biden Donald Trump'ın Diyet Kola Düğmesini Kaldırdı
içinde

Joe Biden Donald Trump’ın Diyet Kola Düğmesi ‘ni Kaldırdı

Diyet Kola Düğmesi Gerçek Çıktı. Biden, Trump Dönemindeki Diyet Kola Düğmesini Kaldırdı

Spy Kids veya Richie Rich’ten bir şey gibi gelebilir, ancak Family Guy’ın şaka yaptığı “Diyet Kola Düğmesi”nin gerçek olduğu ortaya çıktı. (Are you kidding me?)

Sadece gerçek değil, Biden onu kaldırdı. Times’ın siyasi muhabiri Tom Newton Dunn, Twitter’da Trump’ın masası ile Biden’ın masasının yeni fotoğrafları arasındaki farka dikkat çekerek açıklamaları paylaştı.

Trump'ın masasında küçük kahverengi bir tahta kutu varmış gibi görünüyor. (Diyet Kola Düğmesi)
Trump’ın masasında küçük kahverengi bir tahta kutu varmış gibi görünüyor. (Diyet Kola Düğmesi)

Trump’ın masasında küçük kahverengi bir tahta kutu varmış gibi görünüyor. Oysa Joe Biden’ın masasının üzerinde gözükmüyor. İşte o, “Diyet Kola” butonu.

Oysa Joe Biden’ın masasının üzerinde gözükmüyor. (Diyet Kola Düğmesi)
Oysa Joe Biden’ın masasının üzerinde gözükmüyor. (Diyet Kola Düğmesi)

“Başkan Biden, Diyet Kola düğmesini kaldırdı. @Shippersunbound ve ben 2019’da Donald Trump ile röportaj yaptığımızda, küçük kırmızı düğmenin yaptıklarına hayran kaldık. Sonunda Trump düğmeye bastı ve bir uşak hızla gümüş tepside diyet kola getirdi.”

Evet, doğru okudunuz. İddiaya göre Trump’ın “Diyet Kola” butonu vardı.

Family Guy’ın Diyet Kola Düğmesi Şakası

Family Guy'ın Trump Guy adlı 17. sezon 11. bölümünde düğme var.
Family Guy’ın Trump Guy adlı 17. sezon 11. bölümünde düğme var.

Düğme hakkında bir şeyler okuyorsanız, aklınıza Family Guy’ın geleceğini düşündüğünüzde, haklısınız. Family Guy’ın Trump Guy adlı 17. sezon 11. bölümünde düğme var.

Bölüm 2019’da yayınlandı ve Peter Griffin’in Trump’ın basın sekreteri olarak bir işi kabul etmesiyle ilgili hikayeyi takip ediyor. Ancak, sonuç pek de iyi bitmez. Trump’ın karakteri, kibar olma sözüne sadık kalamadığı için Peter ile alay edince ikisi Washington DC’de kavga eder.

Uşaklar, düğmeye basıldıktan hemen sonra gümüş bir tepside diyet kola ile odaya girmeye başlarlar.
Uşaklar, düğmeye basıldıktan hemen sonra gümüş bir tepside diyet kola ile odaya girmeye başlarlar.

Kavga sırasında, Trump’ın Family Guy karakteri, Peter’ın başını masasındaki iki dev kırmızı düğmeye defalarca vurur. Biri nükleer silah düğmesi, diğeri ise Diyet Kola. Uşaklar, düğmeye basıldıktan hemen sonra gümüş bir tepside diyet kola ile odaya girmeye başlarlar.

Diyet Kola Düğmesi Gerçekten Var

Çoğu kişi için şaşırtıcı olsa da, son atılan tweetler Diyet Kola düğmesiyle ilgili aldığımız ilk onay değil.

Eski başkanla 2017 Financial Times röportajında ​​Demetri Sevastopulo da bunun hakkında yazdı: “Oval Ofis’te Donald Trump’ın karşısında otururken, gözlerim masasının üzerinde duran bir kutunun üzerindeki küçük kırmızı bir düğmeye çevrilmiş durumda.”

Trump ona ne yaptığını göstermeden ve bir Diyet Kola sipariş etmeden önce, şaka yollu bir nükleer silah düğmesi olup olmadığını sorup konuşmaya devam etti. Trump, Sevastopulo’ya “O düğmeye bastığımda herkes biraz gerginleşiyor” dedi.

Gazeteci Julie Pace de Associated Press röportajında ​​benzer bir anekdot yazdı. “Başkanların yıllardır kullandığı Kararlı Masaya kırmızı bir düğmeye basılarak,” diye yazıyor Pace, “bir Beyaz Saray uşağı kısa süre sonra başkan için bir Kola ile geldi.” Aslında bunun doğruluğu birkaç yıl önce onaylanmış. Trump gerçekten enteresan birisi. Umarız Biden’in karakteri daha insancıl ve düzgündür.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]