Kevin Feige Örümcek Adam Hakkında Konuştu
Kevin Feige Örümcek Adam Hakkında Konuştu
içinde

Kevin Feige Örümcek Adam Hakkında Konuştu

Kevin Feige Örümcek Adam Hakkında Konuştu
 
Örümcek Adam’ın Marvel Macerası Kısa Sürdü

Çıkan dedikodulardan dolayı herkes anlaşma sağlandı ve bu anlaşmanın resmiyet kazanmasını beklerken MCU’nun en yetkili ismi olan Kevin Feige, Örümcek Adam’ın Marvel’dan ayrıldığını doğruladı. Kevin Feige şu açıklamaları yaparak belirsizliğe son noktayı koydu: “MCU’da Örümcek Adam ile iki bağımsız film ve üçü Yenilmezler olmak üzere beş film çektik. Asla gerçekleşmeyeceğini düşündüğüm bir rüyaydı. Sonsuza dek sürmeyecekti tabii. Bunu yapabileceğimiz sınırlı bir süre olduğunu biliyorduk ve anlatmak istediğimiz hikayeyi anlattık. Bunun için her zaman minnettar olacağım.”

Artık bu açıklamalarla Spidey artık MCU’da yer almayacak. Eğer kalsaydı Deadpool ile birlikte bir filmini görür müydük? Bunlar güzel hayaller ama boşuna yorulmayalım. Umarız Sony kendi evreninde sahip olduğu karakterlerle güzel işler çıkarır ve Örümcek Adam karakterini canlandıran Tom Holland’da bir kalemde harcanmaz. Başarılar spoilercı çocuk, başarılar Spidey.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]