içinde ,

Mortal Kombat 11 Kombat Pack İle Eklenecek Karakterler

Mortal Kombat 11 Kombat Pack İle Eklenecek Karakterler
Mortak Kombat 11’e Kombat Pack ile Gelecek Karakterler Neler?

En sonunda gelecek sene de dahil gelecek karakterler açıklandı. Bu karakterler, Terminatör T-800, Sindel, Joker, Spawn olacak. Daha önce Shang Tsung ile Night Wolf karakterleri eklenmişti.

T-800

Arnold Schwarzenegger’in Terminatör filmlerinde canlandırdığı T-800 karakteri bir efsane olarak akıllarda yerini almıştı.Şimdi bu efsane, satış rekoları kıran oyun serisi Mortal Kombat’a 8 Ekim 2019 tarihinde eklenecek.

SINDEL

En son bildiğimiz üzere Mortal Kombat 9’da görünen karakter, Mortal Kombat’ın evreninde iyi bir yer edinmiş bir karakterdir. Bu yüzden büyük bir öneme sahip. Kendisi Shao Kahn ile Mortal Kombat hikayelerine yön vererek dikkatleri üzerine çeken bir karakterdir. Eski oyuna nazaran bakalım Mortal Kombat 11’de nasıl güçlere sahip olacak? Oyuna eklenme tarihi 16 Kasım 2019.

JOKER

DC Universe’ün efsane karakteri Joker. Evrende Batman’in baş düşmanı olarak yer alan Joker, Heath Ledger ile popülaritesini artırmıştı. Şimdilerde ise solo filmi gelecek olan karakteri Joaquin Phoenix canlandırıyor. Oyuna eklenme tarihi 28 Ocak 2020.

Spawn karakteri, Marvel ve DC’ye bir dönemler kafa tutan Image Comics’in en popüler karakteridir.  Oyuna eklenme tarihi 17 Mart 2020.

Oyun severler merakla karakterlerin çıkmasını beklerken, karakterlerin eklenme takvimleri arasındaki boşluk biraz burukluğa neden oldu. Bakalım bu kahramanlar hangi özelliklerle oyuna eklenecekler.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]