Marvel Studios: Nomad Projesi Geliştirme Aşamasında
Captain America'nın Farklı Kimliği Nomad Geliyor
içinde , ,

Marvel Studios: Nomad Projesi Geliştirme Aşamasında

Captain America’nın Farklı Kimliği Nomad Geliyor

Marvel Studios’un “Nomad” adını aldığı ve Captain America’nın farklı bir kişiliğine (alter egosuna) dayanan bir proje geliştirdiği bildirildi. Disney Yatırımcı Günü, Disney+ dizileri ve Jon Watts’ın Fantastic Four gibi yeni filmleri de dahil olmak üzere, bizlere Marvel Sinematik Evreni’nin geleceğiyle ilgili zengin bilgiler getirdi. Bununla birlikte, yeni bir projenin geliştirilme aşamasında olduğu ve mevcut bir karakterin varlığına bağlı olduğu bildiriliyor.

Marvel, Nomad’ı Açıkladı

Murphy’s Multiverse’in haberine göre Marvel Studios, bir proje geliştirmek amacıyla Disney Yatırımcı Günü sırasında duyurulan birçok projenin yanı sıra Nomad için bir ticari marka başvurusunda bulundu. Bu sözde projenin alacağı format şu anda belirsiz. Film ya da dizi (animasyon veya live-action) olacağı henüz kesin değil.

Nomad Kimliği Neden Çıktı

Nomad kimliği ilk olarak Captain America # 180’de tanıtıldı. Steve Rogers, Captain America kimliğini bıraktı ve ABD Hükümeti’nin Secret Empire’ın esiri olduğunu öğrendikten sonra Nomad oldu. Diğer insanlar arasında Dimension Z’de mahsur kalıyor. Rogers’ın evlatlık oğlu olan Ian Zola ve Bucky Barnes’ın alternatif gerçeklik torunu Rikki Barnes yer alıyor. Nomadlar listesini tamamlayan kişi Thunderbolts üyesi olarak görev yapan Jack Monroe.

Marvel Studios, Nomad ‘ın yanı sıra Sam Wilson ve Bucky Barnes’ın Avengers: Endgame sonrasını anlatan yeni Disney+ dizisi The Falcon and the Winter Soldier ile Captain America’nın çeşitli yönlerini ele alacak. Başrollerde Anthony Mackie, Sebastian Stan yer alıyor. Yine dizide Emily VanCamp, Wyatt Russell, Noah Mills, Carl Lumbly ve Daniel Brühl yer alacak. The Falcon and the Winter Soldier, 19 Mart 2021’de Disney+’da prömiyerini yapacak.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]