One Piece Chapter 1002 Teorisi: Shanks, Luffy'ye Yardım Edebilir
One Piece Manga 1002. Bölüm Spoiler: Shanks Teorisi
içinde ,

KızgınKızgın

One Piece Manga 1002. Bölüm Spoiler: Shanks Teorisi

One Piece Chapter 1002 Teorisi: Shanks, Luffy’ye Yardım Edebilir

One Piece: Manga Bölüm 1002 Spoilerı

One Piece Chapter 1001 yayınlandı. Şu anda hayranlar One Piece Chapter 1002 ‘nin yayınlanmasını bekliyor. (ve Shanks ‘ın ortaya çıkmasını da bekliyorlar.) Manga düzenlemesi bu hafta ara vereceği için manganın 1002. bölümünün spoilerlarının ortaya çıkması biraz uzun sürebilir.

Luffy ile Kaido savaşı sonunda başladı. Seri, aynı şekilde Zoro, Kid, Killer, Law ve Big Mom’un bu savaşa dahil ediyor. Luffy, Kaido’ya etkili bir vuruş yaptı. Yonkou vücut ebatlarına rağmen çok çabuk davranıyordu. Kaido, Luffy’nin hakisine rağmen ona vurmayı başarabilmişti.

Kaido, Luffy'nin hakisine rağmen ona vurmayı başarabilmişti.
Kaido, Luffy’nin hakisine rağmen ona vurmayı başarabilmişti.

Luffy’nin One Piece 1002 bölümünde Kaido’yu yenebileceği şüpheli. Bir tür yardıma ihtiyacı olacak. Luffy geleceği görmesine rağmen Kaido’nun saldırısından hasar alarak çıktı. Yonkou’lar herkesin üstünde bir güce sahip. Oda bunu iyi anlamamız için bu tip sahneleri iyi kullanıyor. Eiichiro Oda, Luffy’nin Kaido’yu sorunsuzca yenmesini sağlayabilir. Ama her şey bu kadar basit olamazdı. Hele ki tayfanın bu noktaya gelmeden önce geçtiği yolları ve atlattığı badireleri düşünürsek kimse bunu doğru bulmazdı.

One Piece Manga 1002. Bölüm Spoiler Teorileri ve Tahminleri

Shanks bu savaşa dahil olacak mı?

Monkey d. Luffy Gomu Gomu Red Rock vs Kaido
Monkey d. Luffy Gomu Gomu Red Rock vs Kaido

One Piece Manga 1002. bölüm spoilerı 26 Ocak Salı günü yakında çıkacak. Korece çizimler ve resimler webde görünecek. Her halükarda, spoilerı kısaca bir kenara bırakalım. Manga hikayesinde bundan sonra neler olabileceğini tahmin edelim. Kaido, Luffy’nin Gomu Gomu Red Rock’ını yedikten sonra Luffy’nin arkasında Roger, Beyazsakal, Oden, Shanks ve Xebec’in yansımalarını gördü. (Fazla abartılmasa da gerçekten epic bir sahne. Bakalım animede nasıl çizecekler bu sahneyi?)

Kaido, Luffy'nin Gomu Gomu Red Rock'ını yedikten sonra Luffy'nin arkasında Roger, Beyazsakal, Oden, Shanks ve Xebec'in yansımalarını gördü.
Kaido, Luffy’nin Gomu Gomu Red Rock’ını yedikten sonra Luffy’nin arkasında Roger, Beyazsakal, Oden, Shanks ve Xebec’in yansımalarını gördü.

Bu yansımalardaki kişilerden hayatta kalan tek kişi Akagami Shanks’tır. Akagami’nin Wano’da görünmesi ve Luffy’ye yardım etmesi için bir ipucu olabilir mi?

One Piece mangasının 1002. bölümü muhtemelen Shanks’i ortaya çıkartmayabilir. Ama bu daha sonra ortaya çıkmayacağı manasına da gelmez. Ancak, manganın gidişatına bakılırsa bu iş için en makul rakip Akagami Shanks’tır. Shanks, Kaido’nun Marineford’a gelmesini engellemişti. Devamında ise Luffy’yi Akainu’dan kurtarmak için tayfası ile birlikte Marineford’a gelmişti. (Hem Kaiod ile çatışıp hem de Marineford’a gelmek gerçekten takdire şayan. Ama biz bu olayı görmedik. Sadece mangada bahsedildi.)

Luffy'nin Donquixote Doflamingo'yu bile yenerken zorlandığı ve daha öncesinde Law'dan yardım aldığını gördük.
Luffy’nin Donquixote Doflamingo’yu bile yenerken zorlandığı ve daha öncesinde Law’dan yardım aldığını gördük.

Shanks’in doğrudan Kaido ile savaşmaması düşünülebilir, ancak Yonko’yu bir şekilde manipüle edip böylelikle Luffy’ye yardım edebilir. Çünkü Kaido bambaşka bir rakip. Luffy’nin Donquixote Doflamingo’yu bile yenerken zorlandığı ve daha öncesinde Law’dan yardım aldığını gördük. Bu yüzden Yonkou animede karşınıza çıkabilecek en güçlü varlıklardan biridir.

Wano-kuri'de Hyougorou'dan yeni hakisi için eğitim amaçlı ipucular aldı ve güçlendi diyebiliriz ama şu anki haki tecrübesiyle bu tekniği ne kadar etkili kullanabilir?
Wano-kuri’de Hyougorou’dan yeni hakisi için eğitim amaçlı ipucular aldı ve güçlendi diyebiliriz ama şu anki haki tecrübesiyle bu tekniği ne kadar etkili kullanabilir?

Wano-kuri’de Hyougorou’dan yeni hakisi için eğitim amaçlı ipucular aldı ve güçlendi diyebiliriz ama şu anki haki tecrübesiyle bu tekniği ne kadar etkili kullanabilir? Gear 4 Bounce Man’da bile kullanım süresi var resmen. İki yıllık eğitimden sonra bile o tekniği uzun soluklu kullanamazken bu kadar kısa sürede yeni hakisini ne kadar uzun süre kullanabilecek? Bu soruları sormak lazım.

One Piece Manga Chapter 1002 spoilerları, manga sızıntıları veya çıktılar onaylandıktan ve İngilizce’ye dönüştürüldükten sonra güncel bilgileri sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]