Örümcek Adam Açıklaması
Örümcek Adam Açıklaması
içinde

Sony Pictures Ceosu Tony Vinciquerra’nın Örümcek Adam Açıklaması

Sony Pictures Ceo’su Tony Vinciquerra’nın Örümcek Adam Açıklaması

Tony Vinciquerra’nın Örümcek Adam Anlaşmazlığı Hakkında Yaptığı Açıklamalar


Örümcek Adam fanları bir umut Sony ile Disney arasında bir anlaşma olmasını bekliyor. Diğer türlü anlaşma kapıları tamamen kapanırsa MCU’da atılan evrenin yeni adımlarında önemli role sahip olan Örümcek Adam’ın Marvel serüveni bitecek.

Serinin ikinci filmi Spider-Man: Far From Home’da Tony Strak, Peter Parker’a ‘Edith’ adlı Stark Industries’in tüm uydu erişebilen bunun yanında tüm yetkilere sahip bir yapay zeka miras bırakıyordu. Bu yapay zeka bir gözlüğe entegre edilmişti. Bu gözlüğü aslında Avengers End Game’de görmüştük. Bu bırakılan mirasla Marvel, Peter Parker’ın MCU’da ister istemez iyi bir noktaya geleceğinin sinyallerini verdi. Tam yıllardır beklenilen birleşmenin gerçekleşmesi ve Örümcek Adam’ın bulunduğu konum itibariyle öneminin artması sevenlerini heyecanlandırmıştı. Ama Sony ile Disney arasında gerçekleşen toplantıda anlaşmanın sağlanamaması herkesi hayal kırıklığına uğrattı.

Bu anlaşmazlık gündeme otururken tekrar bu konuda Sony Pictures CEO’su olan Tony Vinciquerra bu konu hakkında açıklamalarda bulundu. Görünen o ki hala açık olan kapıyı Tony Vinciquerra tamamen kapatmış gibi.

Tony Vinciquerra, Variety’e verdiği röportajda “Şimdilik kapı kapandı.” açıklamasını yaptı. Devamında ise “Bu uzun bir yaşam.” Şuanda ufukta bir anlaşmanın gözükmediğinin sinyallerini veren Tony Vinciquerra, daha sonralarda bir anlaşma gerçekleşir mi sorusunu cevapsız bıraktı. Bu durumdan çok olumlu ya da çok olumsuz bir çıkarım yapılması doğru olmaz.

Tony açıklamalarına “Örümcek Adam filmlerinde Marvel CEO’su Feige ile harika bir maraton sürdürdük. Marvel’da ki insanlar müthiş insanlar, onlara büyük saygı duyuyoruz, ancak diğer taraftan kendimize ait müthiş insanlar da var. Kevin Feige bütün işi yapmadı.” diyerek devam etti.

Bu açıklamalardan sonra Sony evreninden bahseden Vinciquerra, Sony evreninde geçecek olan 5 ve ya 6 tane televizyon dizisi hakkında çalışma yaptıklarını ve bu çalışmalarda Örümcek Adam’ın yani Tom Holland’ın diğer Sony karakterleri ile bu dizilerde yer alacağını söyledi. Son olarakta Tom Holland, canlandırdığı Örümcek Adam karakteri hakkında “Örümcek Adam’ın mirası Sony’nin güvenli ellerinde.” açıklamasnı yaptı.

Umarız iki şirket arasındaki anlaşmazlıklar giderilip pürüzler düzeltilir ve Spidey kaldığı yerden Iron Man’ın veliahtı olarak evrendeki rolüne devam eder. Çünkü Örümcek Adam bu noktaya gelene kadar çok badireler atlattı. Bundan önce iki serisi daha çekilen bu karakter dünyada popülerliği en fazla olan süper kahramandır. O yüzden Örümcek Adam büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Bu hayran kitlesinin beklentisi Örümcek Adam karakteri hakkında iki şirketin arasında gerçekleşen toplantılardan iyi bir haber beklentisi üzerine hiç kesilmiyor. Bu kadar kişinin beklentisi boşa çıkmaz ve Spidey ait olduğu yere geri döner ve sevdiğimiz MCU evreninde kaldığı yerden devam eder.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]