2020 Steam Kış İndirimleri Ne Zaman?
Steam: 2020 Kış İndirimi Ne Zaman Başlıyor? Tarihler ve Saati
içinde

Steam: 2020 Kış İndirimi Ne Zaman Başlıyor? Tarihler ve Saati

2020 Steam Kış İndirimleri Ne Zaman?

Şu anda Epic Games, Aralık 2020 boyunca 15 ücretsiz oyun veriyor. Bu, daha önce hiç oynamadığınız bazı oyunları ücretsiz olarak deneyimlemek için harika olabilir. Epic Games mağazasını kullananlar için şüphesiz harika bir teklif olsa da, PC yelpazesinin diğer tarafındakiler şu soruyu soruyorlar: Steam Kış İndirimi 2020 ne zaman başlıyor? Burada Steam Kış İndirimi 2020’nin çıkış tarihini ve başlangıç ​​saatini bulacaksınız.

Daha önce de belirtildiği gibi, Epic Games, 15 gün boyunca ücretsiz oyun verecek. İlk ücretsiz oyun Cities Skylines oldu. Her gün 16:00 GMT’den itibaren 24 saat için yeni bir oyun sunulacak. Ayrıca %75’e varan indirimler için inanılmaz bir başlık seçeneği de mevcut. Uygulamaları hakkında ne düşündüğünüzden bağımsız olarak bu gerçekten Epic Games’ten harika bir teklif. Ancak iyi haber, Valve’in yıllık tatil tekliflerinin yakında başlayacağı.

İster bir süredir arka kataloğunuzda olan bir şeyi satın almayı planlıyor olun, ister beğeneceğinizden emin olmadığınız bir oyunda risk almak istiyorsanız, aşağıda Steam Kış İndirimi 2020’nin ne zaman yapılacağını öğreneceksiniz.

Steam 2020 Kış İndirimi Tarihleri

Steam Kış İndirimi 2020’nin Aralık ayının 22’sinde başlaması bekleniyor.

İndirimlerin yukarıdaki belirtilen tarihte başlaması beklenirken, 2020 Steam Kış İndiriminin 5 Ocak’ta sona ermesi bekleniyor.

Yıllık tatil tekliflerine ek olarak, yukarıdaki tarihlere uygun olarak Valve’in Oyun Ödülleri de verilecek.

Oyun Ödülleri’nde Valve, 22 Aralık’tan 3 Ocak’a kadar her gün yeni bir kategori için son adayları açıklayacak ve oyunuzu tüm kategorilerde verebileceksiniz.

Steam Kış İndirimi Ne Zaman Başlayacak?

Steam Kış İndirimi 2020’nin 22 Aralık 18:00 GMT’de başlaması bekleniyor.

Bu, 2020 Steam Kış İndiriminin aynı gün 10:00 PT ve 13:00 ET’de başlaması gerektiği anlamına gelir.

Yukarıdaki saatlerin her biri, SteamDB‘de bulunabilen geri sayımın onayıyla gelir.

Hangi oyunların büyük indirimler sağlayacağına gelince, dizilişin ne olacağını bilmiyoruz, ancak kesinlikle çok sayıda son derece cezbedici fırsat olacak.

İster Epic Games kullanıyor olun, ister Valve’a son derece sadık olun. Cüzdanınız için kötü haberler verebilecek Steam tekliflerinin çoğunu büyük olasılıkla kaçırmak istemeyeceksiniz.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]