Stranger Things’in Yıldızı Millie Bobby Brown, Russo Kardeşler ile Bilim Kurgu Filmi İçin Birlikte Çalışıyor
Stranger Things’in Yıldızı Millie Bobby Brown, Russo Kardeşler ile Bilim Kurgu Filmi İçin Birlikte Çalışıyor
içinde ,

Millie Bobby Brown, Bilim Kurgu Filmi İçin Russo Kardeşlerle Birlikte Çalışıyor

Stranger Things’in Yıldızı Millie Bobby Brown, Russo Kardeşler ile Bilim Kurgu Filmi İçin Birlikte Çalışıyor

Russo Kardeşler bize son iki Avengers filmiyle çizgi roman tarihinin tartışmasız en heyecan verici bölümlerini verdikten sonra, önlerinde ciddi anlamda etkileyici bir dizi proje var. Joe ve Anthony Russo, bu yılın başlarında Extraction ve Tom Holland‘ın yakında çıkacak olan Cherry ile dramatik bir dönüşü de dahil olmak üzere bir dizi büyük isim projesini yazma, yönetme ve üretme arasında uçup gidiyorlar. Adamlar hiç durmuyor. Netflix’teki The Grey Man’in yönetim ekibine üye olmanın hemen ardından Russo Kardeşler, bir bilim kurgu projesi için Millie Bobby Brown, diğer adıyla Stranger Things‘in Eleven’ı ile birlikte çalışacak.

Russo Kardeşler, Universal Pictures’ın The Electric State’ini, Captain America: Civil War, Avengers: Infinity War ve Avengers: Endgame‘in arkasındaki yazarlar Christopher Markus ve Stephen McFeely’den kaleminden çıkan senaryodan yönetecek. Millie Bobby Brown’ın başrolünü oynadığı filmin senaryosu, hararetli bir ihale savaşından sonra Universal tarafından satın alındı.

The Electric State Filminin Konusu Ne?

The Electric State, kayıp erkek kardeşi tarafından kendisine gönderilen, kaçak bir genç kız ve küçük bir oyuncak robotu konu alan Simon Stålenhag’ın kaleme aldığı kitabıdır. İkili, 1997 yılında batıya doğru yola çıktı. Amerika, robotlar, dronlar ve kendilerini ortasında buldukları gizli bir komplo ile darmadağın olacak şekilde yeniden tasarladı. The Electric State, başlangıçta BT direktörü Andy Muschietti tarafından uyarlanacaktı, ancak yönetmenin odak noktası The Flash filmine döndü.

Christopher Markus’a göre, bir yardımcı erkek karakter dışında tüm önemli oyuncular kadın olacak. 2018 yayınlanan kitabına ait olan şu resme bir göz atabilirsiniz:

Simon Stålenhag - The Electric State
Simon Stålenhag – The Electric State

Russo Kardeşlerin bir sonraki adımı atması için harika bir proje gibi görünüyor. Yine de The Electric State’i görmemiz biraz zaman alabilir. Millie Bobby Brown şu anda Stranger Things 4. Sezon üzerinde çalışıyor. Russo Kardeşlerin, California Long Beach’teki seti, COVID-19 protokolleri altında güvenli hale gelir gelmez The Grey Man’i çekmeye başlaması bekleniyor.

The Grey Man Filminin Konusu

The Grey Man filminin başrollerinde Chris Evans ve Ryan Gosling olacak. Film, bir zaman sonra kiralık katil haline gelen Gosling’in eski operatörü Evans’ın karakteri ile iki CIA ajanı etrafında dönüyor. Blade Runner 2049’da Gosling ve Knives Out’ta Evans ile birlikte çalışan Ana de Armas, The Grey Man’in kadrosuna dahil oldu.

The Electric State Hakkında

The Electric State’in teatral olarak yayınlanmasını taahhüt eden Universal ile bu anlaşmayı yapmaktan heyecan duyuyoruz… Bu, film yapımcıları olarak bizler ve sinemalarda filmleri yeniden deneyimleme fırsatı isteyen dünyanın her yerinden izleyiciler için inanılmaz bir haber. Bu aynı zamanda, aşılar mevcut oldukça, ticari pazarın da geri döndüğünün olumlu bir işaretidir.

İşte orada, The Electric State teatral bir sürüm olmayı amaçlıyor. Filmin, programların nasıl değiştiğine bağlı olarak 2021’in sonunda veya 2022’nin başında çekime başlaması gerektiği bildiriliyor. The Electric State’den önce Millie Bobby Brown, 21 Mayıs 2021’de Godzilla vs Kong’da oynayacak. Millie Bobby Brown’un yıldızı çok fena parladı. Şu anda yer aldığı yapımlar gerçekten büyük bütçeler gerektiren prodüksüyonlardı. En son Enola Holmes’da başrol olarak yer aldı. Natalie Portman’ın küçüklüğünde vadettiği potansiyelden daha fazlasını vadediyor adeta. Bu filmler ve daha farklı projeler hakkında bilgi edinmek istiyorsanız sitemizi takip edin. Eğer inceleme ya da projeler (anime,dizi,film) hakkında haber görmek istiyorsanız bize bunu yorumlardan bildirebilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]