Gal Gadot, Justice League Snyder Cut'ın Yeni Çekimlerinde Yer Almadı
Gal Gadot, Justice League Snyder Cut'ın Yeni Çekimlerinde Yer Almadı
içinde ,

Wonder Woman: Gal Gadot, Justice League’in Çekimlerine Katılmadı

Gal Gadot, Justice League Snyder Cut’ın Yeni Çekimlerinde Yer Almadı

Gelecek haftaki Wonder Woman 1984, Gal Gadot’un DC Comics’in ünlü Amazon savaşçısı olarak dördüncü kez beyaz perdeye çıkmasına işaret etse de, yakın gelecekte DC Extended Universe’deki Diana Prince’i göreceğimiz tek proje bu değil. 2021’in ilk yarısında (belki de Mart), Zack Snyder’in Justice League HBO Max’e gelecek. Bize Wonder Woman ve süper kahraman müttefiklerinin Steppenwolf ve Parademon ordusuyla nasıl bir araya geldiklerine farklı bir bakış açısı sağlayacak. Ancak, bazı oyuncu arkadaşlarının aksine Gadot, Snyder Cut için yeni sahneler çekmedi.

Gal Gadot, Yeni Justice League Çekimlerine Katılmamış

Gal Gadot, Wonder Woman 1984’ü tanıtmak için MTV News’den Josh Horowitz ile konuşurken bunu açıkladı. Zack Snyder’ın Justice League için herhangi bir yeni sahne çekip çekmeyeceği sorulduğunda oyuncu yanıt verdi:

Hayır, yapmadım. Hiçbir şey ateş etmedim, hiçbir şey görmedim. Zack’in versiyonunu izlemek için can atıyorum

Başlangıçta Zack Snyder’in Justice League’nin, film yapımcısının Justice League’in ana çekimi sırasında çektiği görüntülere güvenmesi beklenirken (ve yeniden çekimler sırasında Joss Whedon’un yönettiği çektiği hiçbir sahneyi kullanmaz), Eylül ayı sonunda Snyder’ın aslında bazı yeni sahneler çekeceği duyurulmuştu. Ekim ayının başlarında yaklaşık bir hafta boyunca ek çekimler başladı ve bu Snyder Cut’ın bütçesini 70 milyon dolara çıkardı. Snyder’e göre, bu toplam dört saat olan ve HBO Max’te dört bölümlük bir mini dizi olarak oynanacak olan nihai ürüne yalnızca yaklaşık beş dakika ekleyecektir.

Justice League Snyder Cut’a Kimler Döndü?

Ne yazık ki Gal Gadot’un Wonder Woman ‘ı, Zack Snyder’ın Justice League‘i için ek çekimlere dahil olmadı. Bu nedenle, muhtemelen R dereceli süper kahraman destanında göreceğimiz her şey yıllar önce çekilen görüntülerden olacak. Peki ek çekimlere kimler katıldı? Başlıca Justice League ekibi söz konusu olduğunda Snyder, Ezra Miller’ın yeni Flash sahnelerini video görüşmesi üzerinden yönettiğini doğruladı. Çünkü aktör o sırada Londra’da Fantastic Beasts 3 çekimleri ile meşguldü. Cavill daha sonra fazladan sahneler çektiğini reddetse de, Ben Affleck ve Henry Cavill’in Batman ve Superman olarak geri döneceği bildirildi.

Justice League ana kadrosunun dışında Amber Heard ve Joe Manganiello sırasıyla Mera ve Deathstroke’un sahneleri yeniden çekildi. Snyder Cut’ın ek çekimleri ayrıca Zack Snyder’ın Suicide Squad’da DCEU’ya ilk çıkışını yapan Jared Leto’nun The Joker rolünü tekrar canlandırmasını sağladı. Bazı Justice League karakterleri filmin ilk versiyonundan kesilmiş ve Snyder Cut için geri eklenmişken, Joker orijinal prodüksiyon sırasında hikayeye hiçbir zaman dahil olmadı. Ancak bu yeni sahnelerde izleyiciler, Suicide Squad’da gösterilişinden oldukça farklı görünen bıkmış bir Joker görecekler.

Snyder Cut’ta Diana Prince Ne Yapacak?

Zack Snyder’in Justice League’in Wonder Woman tasvirinin teatral kesimde sahip olduğumuzdan ne kadar farklı olacağı konusuna gelince. Değişikliklerin tam kapsamı henüz açıklanmamasına rağmen, izleyiciler en azından bazı yeni aksiyon sahnelerinde Amazon prensesini gördüklerini sayabilirler. Düşman Parademon’ları tarafından Apokolips’e geri sürüklenmesine rağmen, Diana’nın teatrel kesimden canlı canlı çıkan Steppenwolf’u öldürmesini içeriyor.

Zack Snyder’in Justice League’iyle ilgili daha fazla güncelleme için bizi takip etmeye devam edin. Bu arada, Wonder Woman 1984’ün HBO Max‘te 25 Aralık’ta gösterime gireceği bu hikayeden otuz yıl öncesine kadar Diana Prince’e ne olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu süper kahraman serisi hakkında başka neler olduğunu öğrenmek için DCEU kategorimize bir göz atabilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]