Fantastik Canavarlar 3: Warner Bros Neden Şimdi Johnny Depp İle İlişkileri Kesti
Fantastik Canavarlar 3: Warner Bros Neden Şimdi Johnny Depp İle İlişkileri Kesti
içinde ,

Fantastik Canavarlar 3: Warner Bros Neden Şimdi Johnny Depp İle İlişkileri Kesti

Warner Bros. Neden Dava Açıldığında Değil de Şimdi Johnny Depp’in İstifasını İstedi?

Johnny Depp ile dolu bir hafta oldu. İlk olarak, Fantastik Canavarlar 3’te yer alacak aktörün The Sun’daki hakaret davasını kaybettiği haberi geldi. Sonra Depp, Warner Bros.’un ondan Fanstantik Canavarlar serisinden istifa etmesini istediği haberini kendisi yayınladı. Oyuncunun eski eşi Amber Heard ile yaşadığı sorunlar yıllardır halk tarafından açık bir şekilde bilinirken, peki neden şimdi?

Depp ile Heard Arasındaki Sorunlar Yıllardır Var

Johnny Depp ve Amber Heard’ın eski evliliğinin geçmişi pek çok çarpıtmaya, dönüşe ve iddiaya sahip. Amber Heard, Washington Post’ta yayınlanan bir Op Ed’de evliliği hakkında kötü niyetli davranışlardan bahsedildiğinde, olaylar dikkate değer bir noktaya geldi. Heard, doğrudan istismarcısının Depp olduğunu iddia etmedi, ancak Virginia’da, ileri geri gelen büyük bir avukatla bu durum hakkında dava açtı.

The Sun'ın Johnny Depp'in bir "eş dövücü" olduğunu iddia ettiği ayrı bir iftira davası kamuoyunda aşırı derecede yankılandı.
The Sun’ın Johnny Depp’in bir “eş dövücü” olduğunu iddia ettiği ayrı bir iftira davası kamuoyunda aşırı derecede yankılandı.

Ardından, The Sun’ın Johnny Depp’in bir “eş dövücü” olduğunu iddia ettiği ayrı bir iftira davası kamuoyunda aşırı derecede yankılandı. Johnny Depp, ismini temize çıkarmak için dava açmıştı. Bunun yerine, dava hem Johnny Depp hem de Amber Heard’den yaşadıkları kötü evlilik hakkında farklı iddialar da içeriyordu. Kötü şöhretli bir örnekte Johnny Depp, Amber Heard’ın yatağına tuvaletini yaptığını iddia etti. Amber Heard, bunu köpeklerinin yaptığını söyledi. Bu hikayelerden bazıları yıllardır ortalıkta dolaşıyor, ancak Johnny Depp’in Grindelwald’ı oynamaktan istifa etmesi, The Sun lehine karar verildikten sonra oldu.

Yeni Yapılan Anlaşma Depp’in İstifasına Mı Neden Oldu?

Johnny Depp’in Fantastik Canavarlar 3’ten istifasına dayanan bir raporun parçası olarak, Variety, serideki son değişikliği büyük ölçüde etkilemiş olabilecek bir faktörden bahsediyor. Dikkat ediyorsanız, dev şirket AT & T’nin geçen yıl Time Warner (Warner Bros.’un sahibi) ile birleştiğini zaten biliyor olabilirsiniz. Bir kaynak Johnny Depp’in istifasının, birleşmeyle birlikte gelen en büyük değişikliklerden birinin yaşanan tartışmalarla ilgili bir politika olduğunu söyledi.

Yeni CEO Jason Kilar ve stüdyo şefi Ann Sarnoff tarafından yönetilen yeni ekibi, Hollywood prodüksiyonlarının ticari markası olan Johnny Depp gibi tartışmalı yıldızlara artık fazla tolerans göstermek istemiyor olabilirler. Bu önemli bir değişiklik. üç yıl önce J.K. Rowling, Depp’in franchise’da kalmasını desteklediğini ve rahat hissettiğini söyledi. Bu sefer, aktörün gitmesine için çıkan kararı imzaladığı bildirildi.

Fantastik Canavarlar 3 zaten ilerlemenin acısını çekiyordu. Aslında Johnny Depp istifa etmeden önce Grindelwald olarak çok kamera önüne geçti ve bir kaç sahne çekildi. Bu, Warner Bros.’un yeni bir Grindelwald bulmak için hızlı hareket etmek zorunda bırakıyor. Bu da Mads Mikkelsen’in acele bir seçim olabileceğini ortaya çıkarıyor. Hayranları Colin Farrell’ın geri dönmesini umuyor gibi görünse de o şu anda The Batman’in oyuncu kadrosunda yer alıyor. Büyülü dünyada her şey şu anda muggle dünyasında göründüğü kadar tuhaf. Bizler Fantastik Canavarlar 3 hakkında yeni gelişmeler olduğu sürece sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]