Spider-Man 3: Tom Holland MCU Setinden İlk Fotoğrafı Paylaştı
Spider-Man 3: Tom Holland MCU Setinden İlk Fotoğrafı Paylaştı
içinde ,

Spider-Man 3: Tom Holland MCU Setinden İlk Fotoğrafı Paylaştı

Tom Holland Spider-Man 3 Setinden İlk Fotoğrafı Paylaştı

Şu anda adı açıklanmayan Spider-Man 3 devam filmi için, Doctor Strange (Benedict Cumberbatch) ve Electro (Jamie Foxx) gibi önemli karakterlerin kadroya katılması, son birkaç haftadır film için yapılan haberleri manşetlere taşıdı. Bu filmin çizgi roman versiyonu olan Spider-Verse hikayesini odak alma potansiyeli bir hayli yüksek. Bu da film hakkında çok sayıda söylenti ve spekülasyona yol açtı.

Spider-Verse söylentilerinin sonunda gerçek olup olmayacağı konusunda pek bir şey bilinmiyor, ancak Spider-Man 3 için daha fazla heyecan yaratmaya kesinlikle yardımcı oluyor. Geçtiğimiz haftalarda, birkaç oyuncu Spider-Man 3’ün senaryosunu aldıktan sonra hem Tom Holland hem de Jacob Batalon‘un tepkilerini paylaşması filme duyulan heyecanı çoktan artırmaya başladı.

Şimdi yeni bir set fotoğrafı, hayranlara yaklaşan üçüncü filmin ilk ön izlemesini sunuyor.

Tom Holland Spider-Man: Far From Home Filmindeki Kostümünü Yeniden Giymiş

Tom Holland, Instagram’dan bir gönderide MCU’nun Spider-Man 3 setinden ilk kamera arkası fotoğrafını paylaştı. Gönderide, Holland’ın maske takarken Far From Home filminde giydiği kostümüyle görüyoruz.

Maske tak, Ben iki tane takıyorum…

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Wear a mask, I’m wearing two…

Tom Holland (@tomholland2013)’in paylaştığı bir gönderi ()

Holland Far From Home Kostümünü Neden Giydi?

Görüntü ortaya pek bir şey koymasa da, Tom Holland’ın ağ atıcı olarak sete geri dönmesi, özellikle de MCU’nun geçen ay yaşadığı sayısız gecikmeden sonra, hala heyecan verici. Sahne arkası görüntüsü, hayranların Spider-Man: Far From Home’un ikonik kostümüne büyüleyici bir bakış yapmasını sağlıyor. Bu açıklama, üçüncü filmin potansiyel zaman çizelgesi hakkında bazı ipuçları veriyor olabilir.

Bu noktada, Hollanda’nın Far From Home’dan bir kostüm giymesi şunu ifade ediyor, filmin ikinci bölümdeki gelişen olayların hemen ardından geçeceğini açıkça gösteriyor. Holland’ın bir savaş durumu içinde olduğu göz önüne alındığında, bu karenin potansiyel olarak yoğun bir aksiyon sahnesinde olduğu mantığını yürütebiliriz. Bir yandan da ağ atıcıyı ve en yakın müttefiklerini bekleyen tehlikeleri içeren bir sahneye de işaret edebilir.

Durum ne olursa olsun, Atlanta’da çekimler devam ederken, Spider-Man 3’ün hikayesinin açığa çıkması sadece bir zaman meselesi.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]