TEMEURA MORRISON’UN CANLANDIRACAĞI BOBA FETT MANDALORIAN 2. SEZONA DAHİL OLUYOR
TEMEURA MORRISON’UN CANLANDIRACAĞI BOBA FETT MANDALORIAN 2. SEZONA DAHİL OLUYOR
içinde , , ,

TEMEURA MORRISON’UN CANLANDIRACAĞI BOBA FETT MANDALORIAN 2. SEZONA DAHİL OLUYOR

Başarısız bir film sonrasında, Boba Fett’in aksiyon sahneleri Star Wars dünyasına geri geliyor.

Hollywood Reporter’a göre, Temuera Morrison, Disney+’da yayınlanan Mandalorian’ın 2. Sezonunda hayranların favorisi olan kelle avcısı olarak “küçük bir rol” oynamak için aday gösterildi. Morrison daha önce 2002’lerin “Klonların Saldırısı” filminden başlayarak Jango Fett (Daniel Logan’ın oynadığı genç Boba’nın klon babası) ve Cumhuriyet’in tüm klon ordusunu (Jango’nun DNA’sına dayalı) ön filmlerde sergiledi. Boba’nın başka bir kişinin kopyası olduğu düşünüldüğünde, bu kaynaklar karakterin küçük ekrana gelişinin “klonlamayı içeren gizli bir şeyle” işaretlenebileceğini ima ediyor.

Boba Fett rolünü, orjinal üçlemede Jeremy Bulloch üstlendi.

Boba Fett rolünü, orjinal üçlemede Jeremy Bulloch üstlendi ve Empire Strikes Back’de Han Solo’yu (Harrison Ford) yakaladı ve kaçakçıyı Tatooine’de bulunan Jabba the Hutt’a getirdi. Fett, Jabba’nın Jedi’nin Dönüşü’ndeki mavna üzerindeki sürtünme sırasında sarlacc çukuruna düşer, ancak daha sonra bir patlama ile kaçabiliyor. Hayatta kalması, 1990’lardan kalma ek bir Star Wars hikayesinde detaylıca gösterildi.

Hayranlar merakla Bay Fett’in “Bölüm 5: The Gunslinger” sonrası sahnede göründüğünden beri Mandalorian’da görünmesini bekliyorlar. Bu da Mandalorian 2. Sezonda gerçekleşebilir. Fennec Shand’in (Ming-na Wen) cesedine kadar sadece bir çift ayağın yürüdüğünü gördük.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]