The Batman Filminin Spinoff'u Gotham PD Geliyor
The Batman Filminin Spinoff'u Gotham PD Geliyor
içinde ,

The Batman Filminin Spinoff’u Gotham PD Geliyor

Robert Pattinson’lu Batman filminin yönetmeni Matt Reeves, HBO Max platformunda yayınlanması için Robert Pattinson’un Batman filminin arka planında yer alan durumlar için bir spinoff yapmak istiyor. Bu dizinin isminin de Gotham PD olacak.

Matt Reeves, Batman’e odaklanan bir televizyon dizisi olacak Gotham PD’i çekmek istiyor. Ben Affleck’in DC evreninden ayrılışından sonra Reeves’e Kara Şövalye’ye yeni bir ışık tutması için tam yetki verildi. Yaklaşan filmde Robert Pattinson, Bruce Wayne olarak yer alacak, bu da seride onun için devam filminin başlangıcı olacak.

Şuan için Batman filmi hakkındaki ayrıntılar eksik olmasına rağmen, Reeves’in zengin ve tam olarak gerçekleşmiş bir Batman evreni yaratma planları gayet açık görünüyor. Bir film üçlemesi için planları olduğu ve zaten ilk filmin Batman’in orjin hikayesinden çok sayıda karakter tanıtacağı açıklandı. Bunlardan, Jeffrey Wright Komiser Gordon’u canlandıracak, Zoe Kravitz Catwoman olacak. Ve Paul Dano’nun Riddler’ından Colin Farrell’in Penguenine kadar birçok kötü adam da filmde yer alacak. Şimdi kadroda genişliğine ve sunulacak karakterlere bakınca Reeves’in Batman için geniş planlarının ne kadar büyük olduğu daha net anlaşılıyor.

HBO Max, Reeves’in Batman’i hakkında bir TV dizisi olacak Gotham PD’yi geliştirdiğini resmen açıkladı.

HBO Max, Reeves’in Batman’i hakkında bir TV dizisi olacak Gotham PD’yi geliştirdiğini resmen açıkladı. Reeves, Boardwalk Empire dizisinin yaratıcısı Terence Winter’ında yapım ekibinde olduğu Gotham PD’yi çekmek istiyor. Dizi, HBO Max tarafından tam onay aldı ve Batman ile aynı evrende gerçekleşeceği doğrulandı. Reeves, duyuru ile ilgili aşağıdaki açıklamayı yaptı:

Bu, filmde yarattığım dünyanın vizyonunu genişletmekle kalmayıp, aynı zamanda bunu sadece uzun biçimli bir formatın sağlayabileceği derinlik ve ayrıntılarla keşfetmek… Suç ve yolsuzluk dünyaları hakkında çok derinlemesine ve güçlü bir şekilde senaryo ele almış olan inanılmaz yetenekli Terence Winter ile çalışmaya başlamak için inanılmaz bir fırsattır.

The Batman için spinoff açıklaması, Reeves’in Batman evreninin genişletilmesi adına büyük bir adım. Ancak, dizinin The Batman filmi ile ne kadar bağlantılı olacağı henüz belli değil. Gotham PD’nin odak noktasında Jeffrey Wright’ın Gordon’u olduğu için, yapılacak bağlantılar sayesinde güzel bir Batman hikayesi izleyebiliriz. Henüz HBO Max, dizi için Pattinson’un yer alacağını doğrulanmadı. Ve şu ana kadar Pattinson’un da dizide görünüp görünmeyeceği hakkında bir kelime bile konuşulmadı. Bunun yerine, dizide Gil Colson (Peter Sarsgaard) gibi diğer karakterlerin de görünmesi ve Gotham suç örgütünün alt grubu keşfedildikçe daha büyük bir rol oynaması için bir şans olabilir.

Bu haber birçok Dc ve Batman sever için heyecan verici görünüyor. Dizi henüz geliştirme aşamasında ve HBO Max’te yayınlanması birkaç yıl alabilir.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]