Anime Dizi ve Film İncelemeleri/Önerileri
Anime Dizi ve Film İncelemeleri/Önerileri
içinde ,

Anime Dizi ve Film İncelemeleri/Önerileri

Karantinada İzlemenin İçin Anime Dizi ve Filmleri Sizler İçin Sıraladık

Youtube kanalımızda sizler için izlediğimiz anime dizi ve filmler hakkında inceleme ve öneri videosu yaptık. Videoda daha önce izlediğimiz animeleri ele aldık. Bunları tek tek liste olarak sıralayacağım. Imdb puanlarını da sizler için yanına ekledik. Listeye baktığınızda Imdb puanlarının oldukça yüksek olduklarını göreceksiniz. Gerçekten hepsi güzel ve izlerken keyif veren animeler.

Anime Dizi, Film İncelemeleri ve Önerileri (PERFECT BLUE, SPIRITED AWAY, YOUR NAME, PAPRIKA, DEATH NOTE, WEATHERING WITH YOU)
 • Perfect Blue (Mükemmel Mavi) – IMDB: 8,0 – Tür: Animasyon/Gizem
 • Spirited Away (Ruhların Kaçışı) – IMDB: 8,6 – Tür: Animasyon/Fantastik
 • Kimi no Na wa (Senin Adın) – IMDB: 8,4 – Tür: Animasyon/Romantik
 • Paprika – IMDB: 7,7 – Tür: Animasyon/Bilim Kurgu
 • Death Note (Ölüm Defteri) – IMDB: 9,0 – Tür: Animasyon/Gizem
 • Tenki no Ko (Weathering with You) – IMDB: 7,5 – Tür: Animasyon/Fantastik

Özgür Dalçık arkadaşımızın anlatımıyla anime dizi ve film inceleme/öneri videosunu sizlerle paylaştık. Umarım beğenirsiniz videomuzu. Daha çok inceleme/öneri videosu gelmesini istiyorsanız bunu yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Herkese iyi bloglar dilerim.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]