Chris Pratt Marvel'in Thor: Love and Thunder Filminin Oyuncu Kadrosuna Katıldı
Chris Pratt Marvel'in Thor: Love and Thunder Filminin Oyuncu Kadrosuna Katıldı
içinde ,

Chris Pratt Marvel’in Thor: Love and Thunder Filminin Oyuncu Kadrosuna Katıldı

Marvel’in 4. Aşama Filmi Thor: Love and Thunder’ın Oyuncu Kadrosuna Chris Pratt Dahil Oldu

Thor: Love and Thunder, 4. Aşama’nın merakla beklenen MCU filmlerinden biridir. Film yalnızca Chris Hemsworth’un Thor‘unun yolculuğuna devam etmesinin yanı sıra, aynı zamanda Natalie Portman’ın Jane Foster’ını süper kahraman statüsünde görmemizi sağlayacak. Filmle ilgili ayrıntılar hala gizli tutuluyor, ancak Thor’un çekici Mjolnir’in bir şekilde filme dahil olacağı şimdiden alay konusu oldu.

Thor: Love and Thunder filminde Natalie Portman'ın canlandıracağı Jane Foster karakteri Thor'un çekici olan Mjolnir'ı kaldıracak.
Thor: Love and Thunder filminde Natalie Portman’ın canlandıracağı Jane Foster karakteri Thor’un çekici olan Mjolnir’ı kaldıracak.

Christian Bale Muhtemelen Beta Ray Bill Olarak Filmde Gözükecek

Hemsworth ve Portman dışında, film şimdiden etkileyici bir yıldız kadrosuna sahip. Tessa Thompson, Valkyrie olarak geri dönecek. Daha önce geçen yılki San Diego Comic-Con sırasında yaklaşan 4. Aşama filmi için bir sonraki kraliçesini arayacağına dair alay etmişti. Sadece bu değil, Christian Bale‘in (Beta Ray Bill olabilir) açıklanmayan bir rolle oyuncu kadrosunun geri kalanına katıldığı bildirildi.

Ünlü aktör Christian Bale'in Thor ile birlikte çizgi romanlarda boy gösteren Beta Ray Bill karakterine hayat vereceği konuşuluyor.
Ünlü aktör Christian Bale’in Thor ile birlikte çizgi romanlarda boy gösteren Beta Ray Bill karakterine hayat vereceği konuşuluyor.

Şimdi, önemli bir oyuncu takviyesinin yapılması ile filmin MCU ile nasıl bağlanacağı konusunda bazı ipuçları ortaya çıktı da denebilir.

Guardians of the Galaxy Filmi Thor: Love and Thunder’a Bağlanabilir

The Hollywood Reporter’a göre Chris Pratt, Taika Waititi’nin yöneteceği Thor: Love and Thunder kadrosuna katılacak. Pratt’in Peter Quill rolünü yeniden canlandırmaya hazır olduğunu paylaştı.

Ocak ayında Avustralya’da çekilecek filmle birlikte, Pratt’ın Love and Thunder’ın çekimler için Avustralya’ya gitmeden önce, The Tomorrow War için kısa bir ek fotoğraf çekimi yapacağını açıklandı.

Bu haber Thor: Love and Thunder’ı takip edenler için şaşırtıcı olmamalı, çünkü Thor’un da Guardians of the Galaxy’nin yeni filminde yer alacağını düşünürsek gayet mantıklı geliyor. MCU’da, Thor’un Avengers: Endgame’in sonundaki sahnede Guardians ekibiyle birlikte görüldüğü gibi, Chris Pratt’ın Star-Lord’unun Love and Thunder’da görünmesi de hikaye bazı taşları yerine oturtabilir.

Chris Pratt’in katılımı ile kesinlikle kendisi ve Hemsworth’un Thor’u arasında eğlenceli anlara yol açacaktır. Özellikle de son iki Avengers filminde Guardians of the Galaxy ekibine kimin liderlik etmesi gerektiği konusundaki yaşanan çekişmelerinden sonra. Taika Waititi’nin filmin yönetmeni olarak görev yapacağı düşünüldüğünde, komedi havasının daha da artacağını söylemek yerinde olur.

Chris Pratt’ın kadroya dahil edilmesinin Love and Thunder’ın ana hikaye örgüsünü nasıl etkileyeceği belli değil, ancak muhtemelen o ve koruyucuların geri kalanı filmin başında Thor’u yeni macerasına uğurlamak için yer alabilir. Benatar’daki birkaç eğlenceli anın ardından muhtemelen Thor’u Dünya’ya bırakmak için geri gelebilirler. Dahası, koruyucuların filmin son savaşında Thor’a ve müttefiklerine yardım edebilmesi de mümkün olabilir.

Durum ne olursa olsun, zaten yığılmış bir Love and Thunder kadrosuna Chris Pratt’ın eklenmesi çeşitli eğlenceli anlar için heyecan verici olasılıklar sunabilir. Ve hiç şüphesiz filmin 2022’de vizyona girmesinden önce hayranların filme duyduğu heyecanı artıracak.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]