Disney+ MCU'nun Ms. Marvel Dizisi İçin Çekimlere Başlıyor
Disney+ MCU'nun Ms. Marvel Dizisi İçin Çekimlere Başlıyor
içinde

Disney+ MCU’nun Ms. Marvel Dizisi İçin Çekimlere Başlıyor

Ms. Marvel Dizisinin Çekimleri Atlanta’da Başladı

Marvel Stüdyoları, Marvel Sinematik Evreni’nin 4. Aşaması için dünya çapında altı aylık bir ertelemenin ardından birden fazla projenin yapımına ve post prodüksiyonuna başladı. Şimdiye kadar, MCU’nun yeni yapımlarından üçü için işlemler tamamladı. Ve aynı şey, Disney+’ın prömiyerini yaptığı bazı yeni diziler için de geçerli.

4. Aşama için halihazırda tamamlanmış olan yapımlar düşünüldüğünde bile, bu MCU’nun hacim açısından şimdiye kadarki en büyük proje listesi ve Kevin Feige ve ekibinin önünde hala aylar ve yıllar sürecek çalışmalar var. Bu liste, Oscar Isaac’in yer alacağı Moon Knight gibi MCU’da gösterime girecek yepyeni karakterlerin yer aldığı yeni dizileri içeriyor.

Ms. Marvel (Mini Dizi) Şu Anda Çekiliyor

Yeni bir sosyal medya gönderisi sayesinde, Ms. Marvel dizisi hakkında bazı adımlar atılıyor gibi görünüyor. Bu hayranları heyecanlandıracak bir gelişme.

Ms. Marvel Dizisinin Çekimleri Başladı

İçeriden Charles Murphy’nin yeni bir paylaşımına göre Disney+’da yayınlanacak mini dizi Ms. Marvel için Marvel Studios Atlanta’da çekimlerin ilk aşamalarında.

Murphy, çekimlerin şu anda en erken aşamalarında olduğunu bildirse de bazı erken görüntü paylaşımlarının gelmesinden umutlu olan herkes için bunu tweetledi:

Bu, Ms. Marvel dizisinde yer alacak Saagar Shaihk’in Atlanta’ya geldiği haberinin duyulmasının ardından geldi. MCU dizisi için orada olduğuna dair resmi bir onay olmamasına rağmen, bu dizisideki üretimin başladığını desteklediğini gösteren bazı kanıtlar var. Shaihk’in Atlanta’ya gelişini doğrulayan Instagram hikayesi aşağıda:

Birden fazla gelen duyumlar, Ms. Marvel’ın Disney+ ile Kasım 2020 ve Mart 2021 arasında çekimler yapılacağı bilgisini yayınladı. Devamında Charles Murphy’nin bu yeni gönderisi, durumun hala böyle olduğunu doğruluyor. Kamala Khan’ın MCU’da yer alacağı bilgisi, 2019’daki D23’te ilk kez duyurulduğundan beri 4. Aşamanın en heyecan verici anlarından birisi oldu. Ve bu haberlerin çıkması, projenin çekimlerinin nihayet başlayacağına dair harika bir işaret oldu.

Ms. Marvel dizisinin cast ekibi yıldızlarla kurulu adeta. Bad Boys for Life’ın yönetmen ikilisi Adil El Arbi ve Billal Fallah’ın kamera arkasında yer alması, Hollywood’un yeni oyuncusu Iman Vellani’nin başrol oyuncusu olması ve dizi Kamala Khan aracılığıyla MCU’ya yepyeni bir bakış açısı getirmeye yardımcı olabilir. Süper kahramanlar ve uzaylılarla dolu bir dünyada yaşayan Khan, yolculuğunda ailesi ve yanındaki arkadaşlarıyla yeni esnek becerilerini geliştirirken iradesine güvenmek zorunda kalacak.

Ms. Marvel’ın Disney+ için nihai çıkışı için kesin bir tarih yok, ancak belirtilen çıkış tarihi 2022 olarak belirtildi.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]