WandaVision Dizisinden Yeni Görüntüler Yayınlandı
WandaVision Dizisinden Yeni Görüntüler Yayınlandı
içinde

WandaVision Dizisinden Yeni Görüntüler Yayınlandı

WandaVision Dizisinden Yeni Görüntüler: Wanda Zaman ve Gerçekliği Değiştiriyor

Marvel Sinematik Evreninin 4. Aşaması, küresel salgın nedeniyle biraz etkilendi. Birçok film ve dizinin vizyon tarihleri ertelendi. Marvel Studios, şuan mevcut şartlarda yeni projelerini tanıtmanın peşinde. Bu gelişmeler sonucunda, ilk olarak WandaVision’ı Disney+’da göreceğiz. Devamında ise The Falcon and the Winter Soldier dizisi gelebilir, eğer bir aksilik olmazsa tabii.

WandaVision dizisinde işlenecek olan olay örgüsü hala gizemini koruyor. Wanda’nın çıldırıp zaman kavramıyla oynaması olarak açıklanabilir. Sonuçta önce kardeşini sonra ise Vision’u kaybetti.

WandaVision’un Konusu ve Olay Örgüsü Nasıl Olaca?

WandaVision‘ın olay örgüsü hala anlamış değiliz, çünkü bununla ilgili ayrıntılar hala gizli tutuluyor. Ama fragmanda ve çıkan tanıtım videolarında anlaşılacağı gibi Disney+’ın yeni dizisi alternatif evrenler konusunu işleyecek. Ama bu çok geniş bir başlık. Marvel Sinematik Evreni’nde MultiVerse konusu çok geniş bir yer kaplıyor. Alternatif evren için aynı kişiler ama farklı hayatlar şeklinde kısaca basit bir açıklama yapabiliriz. WandaVision’da da bu konu ele alınacak. Bu konu, dizinin yayınlanan ilk fragmanıyla daha da anlaşılır hale geldi. Bir yandan da Wanda ve Vision’ın her ikisinin de karşılaşacağı bir durum komedisi var gibi duruyor.

Wanda MCU’nun en güçlü karakterlerinden birisi olarak gösteriliyor. Bakalım bu beklentileri dizide karşılayabilecek mi?

WandaVision Dizisi Hangi Yılda Geçiyor?

WandaVision, hayranlara beklenmedik bir süper kahraman macerası sunmaya hazır. Yayınlanan bir dizi resmi fotoğraf, dizinin içeriğinin nasıl olacağına dair bazı ipuçları sunabilir.

Entertainment Weekly, Marvel Studios’un yeni dizisi WandaVision’dan yeni bir grup resmi fotoğraf paylaştı. Yakında çıkacak Disney+ dizisinin temel karakterlerini tanıtmış gibi oldu.

Neden Bütün Görüntüler Siyah-Beyaz?

Görüntüler buram buram sitcom kokuyor.

Görüntüler, dizinin sitcom tarzında farklı bir gerçeklik içinde Vision (Paul Bettany) ile birlikte Wanda Maximoff (Elizabeth Olsen)’u gösteriyor.

Wanda, Vision’dan hamile mi?

Gelen görüntülerde çifti ayrı yatarken görüyoruz. MCU çiftini alışılmadık bir uyku düzeninde görünce, yayınlanan görüntülerin cevap olması beklenirken bu fotoğraflar kahramanların mevcut durumuyla ilgili daha fazla soru uyandırıyor.

Çift neden ayrı ayrı yatıyor?

Yayınlanan görüntüler, WandaVision’ın büyük bir bölümünün, Wanda’nın alternatif olarak yarattığı yeni bir evrende (sitcom tabanlı gerçeklikte) yer alacağının sinyallerini veriyor.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]