Dwayne Johnson, Fotoğraf Paylaşarak Black Adam Çekimlerinin Başlayacağını Onayladı
Dwayne Johnson, Fotoğraf Paylaşarak Black Adam Çekimlerinin Başlayacağını Onayladı
içinde ,

Dwayne Johnson, Fotoğraf Paylaşarak Black Adam Çekimlerinin Başlayacağını Onayladı

Black Adam Çekimleri Başlıyor! Dwayne ‘The Rock’ Johnson Instagram’da Paylaştığı Fotoğrafla Bunu Onayladı

DC hayranları, Shazam!’ın 2019 yılında piyasaya sürülmesiyle yeni bir süper güçlü kahramanı karşıladılar. Bu, Superman’e benzer güç ve yeteneğe sahip, ancak 12 yaşında bir çocuk olan bir karaktere ilk bakışımız. Bu kez başka bir Superman benzeri varlık beyazperdeye geçiyor ama o çocuk değil.

Black Adam, Başta Shazam! Filminde Yer Alacakken Neden Fikir Değiştirildi?

Dwayne “The Rock” Johnson, nihayet 2019’un Ekim ayında supervillain (süper kötü) rolünü üstleneceğini doğruladı. Yıllardır karakteri oynayacağı söyleniyordu ve ilk raporlar Black Adam’ın Shazam!’da görüneceğini söylerken, Warner Bros ve DC, Billy Batson’ın baş düşmanı Black Adam’ın kendi başına bir solo filmi hak ettiğine karar verdi.

Covid-19 Yüzünden Black Adam Çekimleri Ertelendi

Ne yazık ki, başlangıçta 22 Aralık 2021’de yayınlanmaya ayarlandıktan sonra, Black Adam’ın çıkış tarihi artık süresiz olarak ertelendi. Filmin yapımı da dünya çapındaki salgın nedeniyle ertelendi. Ancak şimdi bu çok beklenen projede tekerlekler nihayet tekrar hareket etmeye başlıyor gibi görünüyor.

The Rock, Black Adam için eğitime geri döndüğünü ve prodüksiyonun önümüzdeki yılın ilkbaharında başlayacağını duyurmak için Instagram’da bir paylaşımda bulundu. Johnson bir kez daha “DC UNIVERSE’deki güç hiyerarşisinin değişmek üzere olduğunu” hatırlatıyor.

2. Aşama

BLACK ADAM için eğitim.

DC UNIVERSE’deki güç hiyerarşisi değişmek üzere.

Uzun süreli güç ve kondisyon koçum Dave Rienzi’ye, bu film ve karakter için başarıya giden, sürekli gelişen, stratejik yol haritası için seslenin. Ay ay, hafta hafta, gün gün.

277 lbs ortalama ve kötü.

#blackadam

#dcuniverse⚡️

Prodüksiyon 2021’in ilkbaharında başlıyor.

Black Adam Çekimleri Çok Yakında Başlayacak

Basitçe, nihayet oluyor! Bu, The Rock ya da DC Films tarihindeki en çok dalga geçen, söylentiye dayalı, beklenen projelerden biri oldu. Black Adam’ın 2022’nin sonlarında sinemalarda gösterime girmesi daha muhtemel görünüyor, HBO Max’te de prömiyer yapıp yapmayacağı henüz belirlenmedi.

Black Adam Ne Zaman Vizyona Girecek?

Mevcut DCEU’ya giren bu karakter, evrende büyük bir dalgalanma etkisi yaratma potansiyeline sahip. Shazam! Fury Of The Gods ile şu anda vizyona sürülme tarihi 4 Kasım 2022’de gerçekleşecek. Pek çok hayran, bu iki güçlü yapımın ekranda ilk kez el ele olduğunu gördüğümüz yerin burası olduğunu düşünüyor. Birçoğunun sorduğu soru, daha sonraki filmde Shazam ile savaşırsa, Black Adam kendi filminde kiminle savaşacak? Çizgi romandan daha doğru olan, tamamen uğursuz bir karakterden ziyade, bu karakterin daha anti kahramanlık versiyonunu görebilir miyiz?

The Rock, Hollywood’un en büyük kişiliklerinden birine sahip olduğundan, bunun şimdiye kadar beyaz perdeye getirilen en ciddi film olmayacağını biliyoruz. Birçoğu, Black Adam’a kendi filmini vermelerinin sebebinin The Rock’ın (tabii ki) başrolde olması ve bunun DC karakterinin kökenlerini kapsayacağını tahmin ediyor. Çizgi romanlarda hikayesi MÖ 1200’lerde Mısır’da başlıyor. Bu yüzden bu filmde binlerce yıl geçtiğini görebiliriz, bu da bize bu karakterin gerçekte neden var olduğu ve neler yapabileceği hakkında tam olarak her şeyi verebilir. Bu hikaye, aynı zamanda, seçim yapabilecekleri sonsuz gibi görünen zaman dilimlerine sahip oldukları için yapımcılara da fayda sağlayabilir.

Son olarak, Black Adam Shazam’ı yenerse, listesinde bulunan sıradaki rabiki Superman mi olacak? Siz en iyisi bunu bir düşünün.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]