Jared Leto, 'Morbius'un Kendisi İçin Mükemmel Bir Proje Olduğunu Söylüyor.
Jared Leto, 'Morbius'un Kendisi İçin Mükemmel Bir Proje Olduğunu Söylüyor.
içinde , ,

Jared Leto’nun ‘Morbius’u Hangi Spider-Man Evreninde Yer Alacak

Jared Leto, ‘Morbius’un Kendisi İçin Mükemmel Bir Proje Olduğunu Söylüyor.

Bugün, son zamanlarda Sony’nin ve Marvel Comics’in ortak yaptığı Morbius filmine değineceğiz. 1 Nisan’a ertelenen Jared Leto’nun Morbius’undan beklentiler yüksek.

Morbius filmi başlangıçta Temmuz 2020’de vizyona girecekti. Yaşayan vampirin canlı aksiyon filmi, pandeminin en uzun gecikmeli filmlerinden biri oldu. Karakterin başlangıç ​​hikayesini tanıtan fragmanın yayınlanmasıyla birlikte bir çok soru işareti de beraberinde geldi.

Morbius filmi başlangıçta Temmuz 2020'de vizyona girecekti.
Morbius filmi başlangıçta Temmuz 2020’de vizyona girecekti.

Leto, üstlendiği herhangi bir role olan bağlılığını kesinlikle tartışmaya kapalı olmasına rağmen, genellikle bölücü ve kutuplaştırıcı bir figür olduğunu kanıtladı. Morbius’u bu aşamada ele alması onun kariyeri için kesinlikle doğru proje olduğuna inandığını söyledi.

Leto, Morbius'u bu aşamada ele alması onun kariyeri için kesinlikle doğru proje olduğuna inandığını açıkladı.
Leto, Morbius’u bu aşamada ele alması onun kariyeri için kesinlikle doğru proje olduğuna inandığını açıkladı.

Morbius bana gerçekten üç önemli dönüşüm yapan bu karaktere sahip olma fırsatı verdi. Hastalığına bir tedavi ararken çok hasta bir şekilde yola koyulur. Sonra bir tedavi bulur ve daha önce hiç olmadığı kadar güçlü hale gelir. Sonra gerçekleşen başka bir dönüşüm var. Benim için mükemmel bir roldü. Dürüst olmak gerekirse, oldukça keyif aldım.

Benim için mükemmel bir roldü. Dürüst olmak gerekirse, oldukça keyif aldım.
Benim için mükemmel bir roldü. Dürüst olmak gerekirse, oldukça keyif aldım.

Geçen ay 50. yaşına giren Leto, potansiyel bir Marvel franchise başlangıcının liderliğinde ilk çıkışını yapan en yaşlı oyunculardan biri olacak. 50 yaşında olup böyle genç gözüken kaç kişi vardır bilmem ama Jared Leto lise dizilerinde rol alsa bile sırıtmayacak bir görünüme sahip. O yüzden Morbius karakterine yakıştığı gayet ortada.

Morbius Karakteri Hangi Örümcek Adam’ın Evreninde Yer Alıyor?

Morbius Karakteri Hangi Örümcek Adam'ın Evreninde Yer Alıyor?
Morbius Karakteri Hangi Örümcek Adam’ın Evreninde Yer Alıyor?

Duvarda yer alan Spider-Man posterine dikkat ederseniz, bunun Tobey Maguire’ın Spider-Man’ine benzediğini görebilirsiniz. Kostüm detayları oldukça benzer duruyor. Bunun yanı sıra, fragmanda Vulture’ü görürken, devamında ise Michael Morbius “I am Venom” diye şaka yapıyor. Şu an için bir şey söylemek hata olabilir. Çoğu yerde konu ile alakalı teoriler görebilirsiniz.

Andrew Garfield The Amazing Spider-Man 3 Filmi İçin Dönüyor!

Gelen bilgilere göre, Andrew Garfield’ın The Amazing Spider-Man 3 filmini çekmesi için dönme ihtimali var. Oyuncu şu an Sony ile irtibat halinde. Eğer Andrew Garfield role geri dönerse 2 tane Spider-Man ve 2 tane hikaye göreceğiz. Sony’s Spider-Man Universe serisini göz önünde bulundurursak, Andrew Garfield Sony evreninde Spider-Man olmaya devam edecek. Tom Holland ise Marvel Sinematik Evreni‘nde hikayesine devam edecek. Vulture, Venom, Morbius ve bir çok karakterle de yüzleşecek olan Spider-Man, Andrew Garfield’ın canlandırdığı Spider-Man olacak. Çoklu Evren olayı her iki stüdyoyu da memnun etmişe benziyor. Çünkü, ard arda haberler gelmeye başladı. Ve bu gelen haberler gayet olumlu gözüküyor.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]