Spider-Man 3: Fanart ile Tobey Maguire'ın Peter Parker'ına Farklı Bir Bakış
Fanart Çalışması İle Tobey Maguire'ın Peter Parker'ı Spider-Man 3'de Böyle Görünecek
içinde ,

Spider-Man 3: Fanart ile Tobey Maguire’ın Peter Parker’ına Farklı Bir Bakış

Fanart Çalışması İle Tobey Maguire’ın Peter Parker’ı Spider-Man 3’de Böyle Görünecek

Tobey Maguire’ın canlandırdığı Peter Parker’ının henüz yeni filmde olup olmayacağı net değil, oyuncu stüdyolar ile hala görüşmelerini sürdürüyor. Yeni Spider-Man 3 fan çalışması ise MCU için yaşlanmış ve savaştan zarar görmüş bir kahraman olarak tasvir ediyor.

Yeni Spider-Man 3 fan yapımı görsel, bizlere Tobey Maguire’ın Peter Parker’ını savaştan yara almış, yaşlı bir kahraman olarak gösteriyor. İkonik ‘ağ atıcı’ merkezli üçüncü MCU filmi şu anda yapım aşamasında ve filmin önümüzdeki yılın Aralık ayında gösterime girmesi planlanmaktadır. Tom Holland, Spider-Man: Far From Home’un sonunda kimliğinin dünyayla paylaşıldı. Oyunun kurallarını değiştiren ifşasının ardından Peter Parker olarak geri dönecek. En son macerasının olay örgüsü detayları hala gizli tutuluyor. Ancak Spider-Man 3’ün Doctor Strange: Multiverse of Madness ile bağlantısı, Peter’ın Marvel çoklu evrenini büyük bir şekilde araştıracağını doğruluyor.

Spider-Man 3,
Spider-Man: Into the Spider-Verse Filmi Gibi Mi Olacak?

Spider-Man 3’ün çoklu evren bağları, bildirildiğine göre epik bir buluşma için birkaç eski aktörün geri döndüğü anlamına geliyor. Son günlerde o kadar çok isim atıldı ki, takip etmesi zor. The Amazing Spider-Man 2’nin Electro’sunun (Jamie Foxx), Alfred Molina ile birlikte Sam Raimi üçlemesinden Doctor Octopus olarak geri döneceği söyleniyor. Belki de en heyecan verici olanı, geçmişte Peter Parker olan Tobey Maguire ve Andrew Garfield‘ın, Kirsten Dunst (Mary Jane Watson) ve belki de Emma Stone (Gwen Stacey) ile birlikte çeşitli imza aşamalarında oldukları haberi. Ve Charlie Cox’un Daredevil olarak geri döndüğüne dair söylentilere değinmiyorum bile.

Spider-Man 3 Filmi Bütün Peter Parker’ları Bir Araya Getiriyor

İlk Spider-Man Maguire’ın MCU’nun Spider-Man 3’ünde yer alabilme ihtimali var. Bu olasılık hayranları bir hayli heyecanlandırdı. Pek çoğu onun ne tür bir role sahip olacağı konusunda hevesle spekülasyon yapıyor. Spdrmnkyxxiii adlı bir kullanıcıdan yeni bir fanart çalışması geldi. Bu fanart, Maguire’ın canlandırdığı Peter karakterinin bu sefer daha olgun ve savaşta yaralanmış bir kahraman olacağını öne sürüyor. Kısacası, 2007’deki Spider-Man’den bu yana kahramanca mirasını devam ettirerek bazı yoğun kavgalara girmiş olacak.

Maguire’ın Spider-Man 3’te oynayacağı rol hakkındaki teoriler, Peter olarak geri dönmesinden MCU’nun henüz herhangi bir şekilde görülmemiş olan Peter Amca Ben’i oynamasına kadar uzanıyor. Şu anda olduğu gibi, Maguire sadece Spider-Man 3’te görünmek için görüşmelerde, bu yüzden henüz tam olarak bitmiş bir anlaşma değil. Bununla birlikte, film için zaten bir araya getirilmiş olan çok sayıda insan, sadece Spider-Man 3’ün açıkça hedeflediği yüksekliklere ulaşmasına izin vermek için Maguire’ın geri döneceği izlenimini veriyor.

Maguire, Peter’ı Raimi üçlemesinden sonra tekrar canlandırırsa, yeni Spider-Man 3 filmi, son filmden sonra ona ne olduğunu göstermek için mükemmel bir fırsat olabilir. Spider-Man 3’den çok sonra da süper kahraman olmaya devam ettiği rotayı seçmesiyle, yukarıdaki fanart çalışması, Peter’ın şuan ki görünümü haline gelebilir. Marvel, Maguire’ın varlığını ve rolünü onaylayana kadar, hayranlar Spider-Man 3’ün herkesin en sevdiği ağ atıcı için neler barındırdığı hakkında spekülasyon yapmaya devam edecek.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]