Spider-Man 3: Charlie Cox Daredevil Olarak Dönüyor
Spider-Man 3: Charlie Cox Daredevil Olarak Dönüyor
içinde ,

Spider-Man 3: Charlie Cox Daredevil Olarak Dönüyor

Charlie Cox, Daredevil Olarak Spider-Man 3 Filminin Kadrosuna Dahil Oluyor

Marvel Studios ve Sony’nin Spider-Man 3’ünün Charlie Cox’u Daredevil olarak geri getireceği ve Marvel Sinematik Evreni rolünü yeniden canlandıracağı söyleniyor.

Marvel Studios ve Sony’nin Spider-Man 3 filminde sürprizler yapmaya devam ediyor. Stüdyoların Charlie Cox, Netflix’de yayınlanan ilk Marvel Cinematic Universe evrenin geçen Daredevil dizisinde ‘Korkusuz Adam’ olarak giriş yaptı. Daredevil, 3. Sezonda rolü yeniden canlandırmak için geri döndü. The Defenders’da New York City merkezli diğer süper kahramanların ekibine katıldı. Daredevil, 2018’in sonlarında 3. sezondan sonra iptal edildi. Ancak Marvel Studios, Matt Murdock’u kendi projelerinde kullanabilmek için karakterin haklarının geri dönmesi için iki yıl beklemek zorunda kaldı.

Jamie Foxx, Andrew Garfield, Tobey Maguire’dan Sonra Charlie Cox’da Spider-Man 3 Kadrosuna Dahil Oluyor

Şimdi, Marvel ve Sony’nin Spider-Man 3‘ü için şu anda çekim yapıyor ve raporlara göre, yalnızca MCU’dan değil, diğer Spider-Man filmlerinin kadrosunda bulunan oyuncuları da dahil ederek büyük bir destekleyici kadroyu bir araya getiriyor. Bildirildiğine göre Jamie Foxx, The Amazing Spider-Man 2’de Andrew Garfield‘ın Peter Parker’ıyla birlikte kötü karakteri oynadıktan sonra ‘Electro’ olarak karaktere geri döndü. Daha yakın zamanlarda, Alfred Molina’nın, Tobey Maguire’ın duvarda gezinen süper kahramanı karşısında Sam Raimi’nin yönetmenliğini yaptığı Spider-Man 2 filminde canlandırdığı ‘Doctor Octopus’ karakterine geri döndüğü bildirildi. Ek olarak, Garfield’ın Spider-Man 3 için geri döneceği bildirilirken, Maguire’ın filmde Spider-Man olarak yer alabilmesi için görüşmelerde bulunuyor. Benedict Cumberbatch’in Doctor Strange olarak görünmesine ek olarak, Spider-Man 3’ün NYC tabanlı başka bir MCU kahramanı içerdiği görülüyor.

Daredevil’in Yayın Hakları Marvel’a Geri Döndü

Bugün, Charlie Cox’un Spider-Man 3’te Matt Murdock nam-ı diğer Daredevil olarak geri döndüğünü haberleri sızdırıldı. Bir sitenin kaynaklarına göre anlaşma aylardır yürürlükte. Bazı durumlarda güvenilir kaynaklara sahip oldukları kanıtlanmış olsa da bu site hala nispeten yeni bir site olduğu için şimdilik bu söylenti kesin doğruluk içeriyor gibisinden ele alınmamalı. Yine de ne Marvel ne Sony ne de Charlie Cox, Daredevil’in Spider-Man 3 için dönüşünü onaylamadı.

Sitenin haberi, Charlie Cox’un Daredevil’inin Spider-Man 3’ün hikayesine nasıl uyabileceğini tam olarak göstermiyor. Ancak Korkusuz Adam’ın ikinci kişiliği olan avukat Matt Murdock’un Tom Holland’ın Peter Parker’ının yardımına gelebileceği uzun süredir tahmin ediliyor. Çünkü son filmde Spider-Man’ın kimliği ifşa olmuştu. Ve o herkese katil olarak gösterilmişti. Bu durumda onun gerçekten iyi bir avukata ihtiyacı olacak. Son filmlerde Yenilmezler’i bile ayrılığa sürükleyen ‘Sokovia Anlaşması’ gereği kahramanların yerine getirmesi gereken yükümlülükleri vardı ve bunlar kahramanlar tarafından kabul edilip yerine getirilecekti. Bu durumlar göz önünde bulundurulunca Charlie Cox’un Daredevil’inin ortaya çıkması için iyi bir fırsat. Hele ki Daredevil’in yayın haklarının Marvel’e geri dönmesi karakterin Spider-Man 3 filminde yer alabilmesi için çok iyi bir zamanlama. Son zamanlarda gelen Spider-Man 3 filminin kadrosu hakkındaki haberler gerçekten herkesi heyecanlandırıyor. Bakalım ilerleyen günlerde bu durum resmiyet kazanacak mı? Umarız taraflardan birisi bu haberi onaylar ve beklentiler boşuna çıkmaz.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]