Spider-Man 3: MCU'da Çoklu Evren İçin Önemli Rol Üstlenecek
Spider-Man 3 Filmi MCU Aşama 4 İçin Kilit Rol Oynayacak
içinde

Spider-Man 3 Filmi MCU Aşama 4 İçin Kilit Rol Oynayacak

Spider-Man 3: MCU’da Çoklu Evren İçin Önemli Rol Üstlenecek

İki gündür Marvel Sinematik Evreni’nin Spider-Man 3’ü hakkında herhangi bir söylenti veya spekülasyon duymadık. Mevcut atmosferde bunun bir rekor olması gerekiyor. Herhangi bir aktör, Spider-Man 3 ile ilgili bir cümle kurmaya yeltense hemen spekülasyonlar başlıyordu.

Spider-Man 3 için durum devam ederken, Jamie Foxx’tan Electro ve Benedict Cumberbatch’in Doctor Strange’i, stüdyo tarafından resmi olarak onaylanan oyuncu kadrosuna eklenen tek yeni üyeler. Proje ile bağlantılı olarak dolaşan çok sayıda isim olmasına rağmen kadroya resmi olarak katılan isimler bunlar. Seriyi takip edenler için, son yirmi yılda üç Spider-Man serisi geldi. Bu seride yer alan karakterler Gwen Stacy, Mary Jane Watson, Norman Osborn, Harry Osborn, Doctor Octopus, Vulture, Kraven the Hunter, Sandman, Morbius ve Venom oldu.

Kirsten Dunst ve Emma Stone Spider-Man 3 Filmi İçin Geri Dönüyor

Bu isimlerden bazıları kesinlikle en azından bir sahne için görünecek, diğerleri ise hiç dahil olmayacak. Ancak herkesin beklediği haber, Tobey Maguire ve Andrew Garfiel’in katılımının doğrulanması. Bu, o zaman, Kirsten Dunst ve Emma Stone’un da geri döneceklerini açıkça ortaya koyuyor gibi.

Elbette herkes Gwen’in Spider-Man evreninde ölü olduğunu biliyor. Ancak içeriden Daniel Richtman, Marvel Studios’un senaryoyu tersine çevirebileceğini ve Dunst’tan Mary Jane’in tüm trajik koşullarda öldüğü hikaye açısına yeni bir dönüş yapmak için ölümlü halini değiştirmeyi düşündüğünü iddia ediyor. Yani Gwen, yeni Spider-Man filmi için ölmemiş olarak yer alabilir. Duyumlar Spider-Man 3 veya Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ta olabilecekler hakkında başka ayrıntılar konusunda çok az şey sunuyor.

Duyumlar kesinlikle 4. Aşama’nın nasıl şekilleneceği konusunda ve teorik olarak nasıl işleneceğine dair ipuçları içeriyor. Çoklu evren konusunun tamamen açılmasıyla birlikte yıllardır MCU’dan uzakta olan karakterlerin MCU’ya katılışını görebileceğiz. Buna X-Men ve Fantastic Four’da dahil olmak üzere fazladan birkaç süper kahraman takımını görmek heyecan verici olabilir.

Fox’un elinde bulunan süper kahramanların yayın haklarının Marvel’e geri dönmesiyle birlikte hayranlar alternatif senaryolar üretmeye başladı. Bunun yanı sıra Marvel’ın yayın takviminde açıklanan projeler de bu senaryoları destekler nitelikle olduğunu görüyoruz. MCU’nun genişlemesi ve bu karakterlerin yeniden evrene dahil olması için Spider-Man 3 ve Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmleri gerçekten çok önemli.

Spider-Man 3’de açıklanan yeni oyuncular hayranları oldukça heyecanlandırırken, yapılan spekülasyonlar da oldukça heyecan verici. Sony’nin Spider-Man: Into the Spider-Verse (Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde) filminde yakaladığı başarıyı Spider-Man 3 filminde Sony & Marvel birlikteliği yakalayabilecek mi? Umarız aynı güzellikte bir film olur.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]