Marvel's Eternals Ne Zaman Disney Plus'a Gelecek
Marvel's Eternals Ne Zaman Disney Plus'a Gelecek
içinde ,

HarikaHarika GüzelGüzel

Marvel’s Eternals Disney Plus’ta Yayınlanacak Mı

Marvel’s Eternals Ne Zaman Disney Plus’a Gelecek

Ekip, içeriğin nasıl yayınlanacağı konusunda hala kararsız. 2021 yılı zaman zaman Marvel Studios için sıkıntılı bir yıl oldu. MCU, Disney+’daki çalışmalarıyla yeni başarılar kazanırdı. Evrende yer alan filmler, Marvel’i hiçbir garanti olmadan bazı zorlu kararlar almaya zorladı.

MCU'da yer alan Shang-Chi ve Legend of the Ten Rings'in başarısı yüzleri güldürdü
MCU’da yer alan Shang-Chi ve Legend of the Ten Rings’in başarısı yüzleri güldürdü.

Stüdyo, Black Widow‘un piyasaya sürülmesinin ardından bazı sıkıntılar yaşamıştı. Bunun dışında MCU’da yer alan Shang-Chi ve Legend of the Ten Rings’in başarısı yüzleri güldürdü. Simu Liu’nun başrolünde olduğu filmin solo çıkışı, şimdiye kadarki en yüksek hasılat yapan İşçi Bayramı hafta sonu gösterimi oldu. Shang-Chi filmi, Marvel’in iki yıldır görülmemiş, uzun zamandır beklenen gişe hakimiyetine dönüşüne başlamasına yardımcı oldu.

Shang-Chi ayrıca, gişe kazançları durumundan Marvel Studios’un diğer yapımı olan Eternals filminin kaderini belirleyecekti. Kasım ayında vizyona girmesi planlanan Eternals filminin erteleme kararı için ölçüm olacaktı. Bu yüzden Shang-Chi, potansiyel başarısı üzerinde bir miktar baskı daha yaşadı. Görünüşe göre bu karar MCU ekibini bu konuda cesaretlendirmeli.

Eternals İçin Vizyon Yeri ve Tarihi Onaylanıyor

Eternals İçin Vizyon Yeri ve Tarihi Onaylanıyor
Eternals İçin Vizyon Yeri ve Tarihi Onaylanmaya Yakın

IndieWire, Disney’in Marvel Studios’dan Eternals‘ın, 45 günlük özel bir gösterimi için planlarını resmen doğruladığını açıkladı. Bu sinema taahhüdü nedeniyle film, bu süre tamamlanana kadar (en erken 20 Aralık 2021) Disney+’da veya başka bir hizmette gösterime girmeyecektir.

Bu, Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings için Mayıs ayında Eylül ayındaki çıkışından önce belirlenen 45 günlük sürenin aynısı.

MCU Aşama 4 İçin Oldukça Umutlu

 MCU Aşama 4 İçin Oldukça Umutlu
MCU Aşama 4 İçin Oldukça Umutlu

Marvel Studios, 2021’deki Covid-19 pandemisi nedeniyle sinemalarda başarı olarak iniş çıkış yaşıyordu. Ancak yakın gelecek için beklentiler yükseliyor gibi görünüyor. Sinemalardaki ilk birkaç gününde çok iyi performans gösteren Shang-Chi sayesinde Disney ve Marvel, Eternals’ın benzer bir başarıya sahip olacağından emin.

Marvel Studios Başkanı Kevin Feige’in MCU’nun büyük ekran gösterimlerini sinemalarda tutma konusundaki ısrarı sürüyor. Bu durum, içerik atölyesinde yer alan insanlara için büyük bir kazanç olarak gelmeli.

Halkla ilişkiler, durumu önümüzdeki aylarda umarım düzeltir. MCU için beklenen seri ve solo filmler için hayranları tekrar coşkulu moda sokmayı başarırlar.

Eternals’ın Disney+’a çıkması için herhangi bir tarih verilmemiş olsa da, bunun muhtemelen 2022’nin başlarına kadar olmayacağı biliyoruz.

Eternals’ı ilgilendiren spekülasyonlar bitmek bilmiyor. Chloé Zhao’nun başında olduğu Marvel projesinin umarım hak ettiği değeri görür. Eternals, All-star oyuncu kadrosuna sahip. Bildirildiğine göre Kevin Feige’in şimdiye kadar duyduğu bir film için en iyi adım olabilirmiş. Bu yüzden hayranları tekrar sinemaya çekmek için umutlular.

Marvel’s Eternals, 5 Kasım 2021’de yalnızca sinemalarda gösterime girecek. İlerleyen zamanlarda Disney, filmin Disney+’a ne zaman geleceği hakkında bir açıklama yapabilir.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]