Netflix'in 2020'deki En İyi Dizisi, The Umbrella Academy
The Umbrella Academy, Netflix'in 2020'deki En İyi Orijinal Dizisi
içinde , ,

The Umbrella Academy, Netflix’in 2020’deki En İyi Orijinal Dizisi

Netflix’in 2020’deki En İyi Dizisi, The Umbrella Academy

The Umbrella Academy 2. sezon 2020’de yayınlandı. Yeni veriler, Netflix’in bu yıl ABD’deki en popüler orijinal TV dizisi olduğunu gösteriyor. Seyirciler, Netflix’in en popüler orijinal dizileri listesinin başında yer alan The Umbrella Academy’nin 2. sezonunu sevdiler.

The Umbrella Academy’nin Konusu

Gerard Way’in aynı adlı çizgi roman serisine dayanan The Umbrella Academy, süper güçlere sahip bir grup evlat edinilmiş kardeşi anlatıyor. 1. Sezonda, onların babaları Reginald Hargreeves’in cenazesi için toplandığını gördük. Gelen felaketi durdurmak için sonunda aile bireyleri birlikte çalıştı. Onlara bir araya getiren dünyanın sonuydu. The Umbrella Academy 1. sezonu günümüzde geçmesine rağmen, 2. sezon Hargreeves’i 1960’ların Dallas’ına geri götürdü ve yepyeni bir dizi zorlukla karşı karşıya kaldılar.

The Umbrella Academy Kasım ayında 3. sezon için yeniden bir araya geldi. Akademi’nin geride bıraktıkları 2019’dan büyük ölçüde farklı bir 2019’a geri dönmesiyle, 2. sezonun büyük bir uçurumda sona erdiği düşünüldüğünde, bu hayranlar için bir sürpriz olmadı.

“Meet the Family” başlıklı 3. sezon prömiyeri, alternatif Sparrow Academy 2. sezon finalinde ortaya çıktığı için büyük olasılıkla doğrudan bundan kaynaklanan sonuçlarla ilgilenecek. (The Sparrow Academy, aynı gün doğan yedi çocuktan oluşan bir Akademidir. Sir Reginald Hargreeves tarafından oluşturulan The Umbrella Academy’nin neden olduğu zaman çizelgesindeki bir değişikliğin ardından ortaya çıkmıştır.)

The Umbrella Academy 3. sezon için şu an bir çıkış tarihi olmasa da, çekimlerin Şubat 2021’de başlaması bekleniyor. Bu nedenle bir duyuru yolda olabilir.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]