The Umbrella Academy 3. Sezon Netflix Tarafından Onaylandı
The Umbrella Academy 3. Sezon Netflix Tarafından Onaylandı
içinde ,

The Umbrella Academy 3. Sezon Netflix Tarafından Onaylandı

The Umbrella Academy 3. Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Netflix, en popüler dizilerinden biri olan The Umbrella Academy için 3. Sezon onayını verdi. 10 bölümlük üçüncü sezonun prodüksiyonu Şubat ayında Toronto’da başlayacak.

The Umbrella Academy Oyuncuları 3. Sezon İçin İş Başı Yapacak

Rollerini yeniden canlandırmak üzere geri dönmeye hazırlanan dizinin düzenli oyuncu kadrosunda David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Tom Hopper, Ellen Page, Colm Feore, Robert Sheehan, Ritu Arya, Aidan Gallagher ve Justin H. Min yer alıyor. Ayrıca baş yapımcı / dizi sorumlusu Steve Blackman yine görevinin başına geri dönüyor.

The Umbrella Academy Top 10’da

Gerard Way tarafından yaratılıp yazılan ve Gabriel Bá tarafından çizilen Dark Horse Comics’e dayanan canlı aksiyon süper kahraman dizisi UCP yapımı The Umbrella Academy, geçen yıl piyasaya sürüldüğünde, sıralamalarda 2019’un en çok izlenen üçüncü Netflix dizisi olarak yerini aldı. 31 Temmuz’da yayınlanan 2. Sezon, Nielsen’ın ilk Streaming Top 10’unun başında yer aldı.

Blackman ile birlikte 3. Sezonun sorumlu yapımcıları arasında Mike Richardson, Keith Goldberg ve Jesse McKeown var. Ekipte, yöneten Jeff F. King, Way ve Bá ortak yapımcıları da bulunuyor.

The Umbrella Academy Ekibinin Başına Neler Gelmişti?

Üçlü İsveçli Suikatçiler (The Umbrella Academy)
Üçlü İsveçli Suikatçiler (The Umbrella Academy)

2. Sezonda Five’ın, Vanya’nın 2019 kıyametinden kaçmak için güçlerini kullanmanın riskli olduğu konusunda ailesini uyardı. Zaman sıçraması, kardeşleri zaman içinde Dallas ve çevresine dağıtır. Hayatta kalanların sadece kendileri olduğunu düşündükleri için (ve bu durumdan çok emin oldukları için) yıllardır geçmişte sıkışıp kalan bazıları hayatlar kurdular ve hayatlarını sürdürdüler. Beş, bir nükleer kıyamet gününün ortasında inen son kişi, bu da grubun zaman çizelgesini bozmasının bir sonucuydu. Şimdi The Umbrella Academy ekibinin üyeleri acımasız üçlü İsveçli suikastçı tarafından avlanırken, yeniden birleşmenin bir yolunu bulup kıyamet gününe neyin sebep olduğunu anlamalı, onu durdurmalı ve diğer kıyameti durdurmak için şimdiki zaman çizelgesine dönmelidir.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]