Dan Harmon: Rick And Morty 5. Sezon Daha Erken Gelebilir
Dan Harmon: Rick And Morty 5. Sezon Daha Erken Gelebilir
içinde ,

Dan Harmon: Rick And Morty 5. Sezon Daha Erken Gelebilir

Rick and Morty 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

COVID-19 hayatın her noktasını etkilerken dizi ve filmler de bundan nasibini almış gözüküyor. Bir çok filmin vizyon tarihi ertelenirken dizilerin yeni sezon takvimleri de sıkıntıya girmiş gibi.

Adult Swim’in popüler animasyon dizisi Rick And Morty, çılgınca tutarsız bir konu işleyişine sahip olmasıyla ünlü. Zaman tek kelime bile etmeden geçerken, tuhaf bir şekilde zaman bazen kavramını yitirebiliyor. Alternatif evrenler arası gerçekleşen olaylara şahit olurduk.

Rick and Morty 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

İçinde bulunduğumuz salgın durumu ve artan pozitif vakalar yüzünden bir çok yapımın vizyon ve yayın tarihleri ertelenirken, Dan Harmon’a göre, Rick And Morty 5. sezon aslında zamanında ve görünüşe göre beklenenden daha erken gelebilir.

Harmon, “Zamanlamaya hiç olmadığı kadar sadık kalıyoruz.” diyor ve COVID-19’un animasyon yapımları ne kadar az etkilediğine dikkat çekiyor.

Artık ofis ortamında olmadığınız için, tüm sürece odaklanmanız gerekiyor… Herkesin bu arı kolonisine uzaktan hizmet etmesi gerekiyor, böylece bal daha tutarlı bir şekilde üretilebilir.

Bu yılın Temmuz ayı sonlarında “Comic-Con@Home” sanal panelleri sırasında, Rick And Morty 5. sezonunun erken bir ön izlemesi izleyicilerle paylaşıldı ve yeni ön izleme izleyicileri yüksek konseptli kaosa geri döndürdü. Bu aynı zamanda herkesi şaşırtarak, Harmon’un “temelde yazı yazdıklarını” doğruladı.

Rick And Morty 5. sezonun kesin çıkış tarihi henüz açıklanmamış olsa da yakında çıkacağına dair temel güvence, bir önsezinin çok ötesinde.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]