The Witcher 2. Sezon: Henry Cavill'in Çekimler Sırasında Yaralandığı Bildirildi
The Witcher 2. Sezon: Henry Cavill'in Çekimler Sırasında Yaralandığı Bildirildi
içinde , ,

The Witcher 2. Sezon: Henry Cavill’in Çekimler Sırasında Yaralandığı Bildirildi

Henry Cavill Sakatlandı ve The Witcher 2. Sezon Ertelendi

The Toronto Sun’dan yeni bir habere göre, The Witcher yıldızı Henry Cavill, The Witcher 2. sezonun çekimleri sırasında yaralanmış olabilir. Bu raporda, yıldızın Berks’deki Arborfield Stüdyoları’nda çekim yaparken bacağından yaralandığını söylüyor. Durum hakkında bilgi sahibi bir kaynağa göre Henry Cavill , çekim sırasında yaralandı. Ayağa kalktı ve acı çekiyor gibiydi. Bacağından yaralanmış gibi görünüyordu. Ancak haberin kaynağı ona bir şeyin çarpıp çarpmadığını veya bir çeşit kas çekilip çekilmediğinin net olmadığından bahsediyor. Bir ambulansa ihtiyacı yoktu, ancak çekime de hemen devam edemedi, bu yüzden şovun 2. sezonunda prodüksiyon şu anda durdurulmuş gibi görünüyor.

Henry Cavill Sakatlandı ve The Witcher 2. Sezon Ertelendi
Henry Cavill Sakatlandı ve The Witcher 2. Sezon Ertelendi

Bir kaynak the Sun’a şunları söyledi: “Çekimler, Henry Cavill ‘in başına gelenlerden dolayı durduruldu. Sahne gereği saldırı eğitimi alıyordu ve bacağını yaraladı. Aniden ayağa kalktı ve açıkça çok acı çekiyordu. Bir nesnenin bacağına çarpıp çarpmadığı veya bir tür hamstring (Üst bacak bilinen bölümün arka kısmında yer alan üçlü kas gurubuna verilen addır.) veya kas yaralanması olup olmadığı belli değildi.”

“Ambulansa ihtiyaç duyacak kadar kötü değildi ama düzgün yürüyemediği için çekim programını alt üst etti. Sahnelerde ağır zırh giymek zorunda ve bunu bacak yaralanması varken yapamazdı.”

Umarım Henry Cavill iyidir ve yaralandıysa ona acil şifalar diliyoruz. Sizi diğer gelişmelerden haberdar edeceğiz.

The Witcher 2. Sezonun Resmi Açıklamasını

“Yennefer’in hayatını Sodden Savaşı’nda kaybettiğine inanan Geralt of Rivia, Prenses Cirilla’yı bildiği en güvenli yere, çocukluk evi Kaer Morhen’e getirir. Kıtanın kralları, elfleri, insanları ve şeytanları onun duvarlarının dışında üstünlük için çabalarken, kızı çok daha tehlikeli bir şeyden korumak zorundadır: içinde sahip olduğu gizemli güç.”

The Witcher 2. Sezon’da Yer Alacak Karakter ve Oyuncu Eşleşmeleri

Dizide Henry Cavill ‘Geralt of Rivia’ (Rivialı Geralt/Rivyalı Geralt) olarak yer alırken diğer oyuncu karakter eşleşmesi şöyledir; Freya Allan ‘Ciri’ (Cirilla), Anya Chalotra ‘Yennefer’, Anna Shaffer ‘Triss’, Björn Hlynur Haraldsson ‘Eist’, Jodhi May ‘Calanthe’, MyAnna Buring ‘Tissaia’, Adam Levy ‘Mousesack’, Mimi Ndiweni ‘Fringilla’, Therica Wilson-Read ‘Sabrina’, Emma Appleton ‘Renfri’, Eamon Farren ‘Cahir’, Joey Batey ‘Jaskier’, Lars Mikkelsen ‘Stregobor’, Royce Pierreson ‘Istredd’, Maciej Musiał ‘Sir Lazlo’, Wilson Radjou-Pujalte ‘Dara’.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]