Loki: İpuçları Supervillain Olarak Kang the Conqueror'u Gösteriyor
Loki'nin Fragmanında İpuçları Supervillain Olarak Kang the Conqueror'u İşaret Ediyor
içinde , ,

Loki: İpuçları Supervillain Olarak Kang the Conqueror’u Gösteriyor

Loki’nin Fragmanında İpuçları Supervillain Olarak Kang the Conqueror’u İşaret Ediyor

Loki serisi, Avengers: Endgame’in kaldığı yerden devam ediyor ve MCU’nun ön saflarına zaman yolculuğunu yerleştiriyor. Marvel evreninde zaman yolculuğu denildiği zaman akla ilk gelen Kang the Conqueror olmuştur genellikle. Yepyeni bir fragmanın yakın zamanda piyasaya sürülmesiyle, hayranlar özel klipteki her özenli ayrıntıyı inceliyor ve analiz ediyor. Aynı şey, Marvel Studios tarafından Yatırımcı Günlerinde yayınlanan diğer iki fragman için de söylenebilir, WandaVision‘ın kısa ama tatlı ikinci fragmanında bol miktarda haber ve gizli detay yer alıyor.

Birçoğu, Loki’nin teaserı sırasında, Marvel evreninin Şeytan’ın süper güçlü versiyonu olan çizgi roman kötü adamı Mephisto’ya benzeyen bir sanat eserini sorguluyor.

Kang the Conqueror Loki Dizisinin Baş Kötüsü Mü?

Fragmanda bir başka an, bazı hayranların başka bir Marvel kötüsünün Fesatlık (Yaramazlık) Tanrısı ile yolları kesişip geçemeyeceğini merak etmesine neden oluyor.

Loki dizisinin Disney+'a özel yayınlanan özel teaserında, 1:38'te üç kişinin yüzlerinin kabartmaları Zaman Varyans Otoritesinin avlusunun duvarlarında görülüyor.
Loki dizisinin Disney+’a özel yayınlanan özel teaserında, 1:38’te üç kişinin yüzlerinin kabartmaları Zaman Varyans Otoritesinin avlusunun duvarlarında görülüyor.

Loki dizisinin Disney+’a özel yayınlanan özel teaserında, 1:38’te üç kişinin yüzlerinin kabartmaları Zaman Varyans Otoritesinin avlusunun duvarlarında görülüyor.

Fragmanda saniyeler 1:43'e geldiğinde ise hepsi kafa desteklerine sahip cüppeli üç heykel gösteriliyor.
Fragmanda saniyeler 1:43’e geldiğinde ise hepsi kafa desteklerine sahip cüppeli üç heykel gösteriliyor.

Fragmanda saniyeler 1:43’e geldiğinde ise hepsi kafa desteklerine sahip cüppeli üç heykel gösteriliyor.

Time-Keepers Loki Dizisinde Yer Alacak Mı?

Bu üçlü, büyük olasılıkla MCU’nun, çizgi romanlarda TVA’nın operasyonları üzerinde çok fazla kontrole sahip olan bir grup olan Time-Keepers’ın versiyonu.

Bu üçlü, büyük olasılıkla MCU'nun, çizgi romanlarda TVA'nın operasyonları üzerinde çok fazla kontrole sahip olan bir grup olan Time-Keepers'ın versiyonu.
Bu üçlü, büyük olasılıkla MCU’nun, çizgi romanlarda TVA’nın operasyonları üzerinde çok fazla kontrole sahip olan bir grup olan Time-Keepers’ın versiyonu.

Daha büyük heykeller, çok sayıdaki raftan yola çıkarak bir tür kitaplık veya arşive yerleştirilmiş gibi görünüyor. Bu görüntüler, büyük olasılıkla büyük heykeller ve büstler arasındaki benzerlikten dolayı Zaman Varyans Otoritesine ait bir arşivden olabilir.

Çizgi roman hikayeleri boyunca, Zaman Bekçileri, zamanı kendi lehine kullanan bir süper kötü adam olan Kang the Conqueror dışında çoğu kez kafa karıştırdı. Çizgi romanlarda Kang the Conqueror, 31. yüzyıldan kalma, dahice bir zekaya ve gelişmiş savaş zırhına sahip, zamanda yolculuk yapan bir bilgin. Kang the Conqueror, Lovecraft Country’den Jonathan Majors tarafından Ant-Man and the Wasp: Quantumania’da canlandırılacak.

Kang the Conqueror, Lovecraft Country'den Jonathan Majors tarafından Ant-Man and the Wasp: Quantumania'da canlandırılacak.
Kang the Conqueror, Lovecraft Country’den Jonathan Majors tarafından Ant-Man and the Wasp: Quantumania’da canlandırılacak.

Kang the Conqueror, muhtemelen Jon Watts’ın yönettiği Fantastic Four filminde MCU çıkışını yapacak olan Reed Richards’ın muhtemel bir soyundan. Kang the Conqueror ayrıca, farklı zaman çizelgelerinden karakterin alternatif versiyonları olan Immortus ve Iron Lad dahil olmak üzere diğer farklı kişiliklerini de benimsemiştir.

Kang the Conqueror, çizgi romanlarda Zaman Değişimi Otoritesi ile çalkantılı bir ilişki içindeydi, onlarla bir an yakın çalışıyor ve başka bir an için onlarla çatışıyor.

TVA’nın ayrıca kronomitörler oluşturmak için Quantum Teknolojisini kullanmaları nedeniyle Kang the Conqueror ile başka bir potansiyel bağlantısı daha var. TVA’daki en düşük dereceli işçi. Bu meçhul varlıklar, zaman ve mekandaki olası tüm gerçeklikleri takip etmek için kullanırlar. Kang’ın ‘Quantumania’nın gerçek altyazılı bir filmde göründüğü doğrulandığı için, Ant-Man’in üçüncü filmi ile Loki dizisi arasında bir kuantum köprüsü oluşması mümkündür.

Belki de Loki, dizi Disney+’da Mayıs 2021’de yayınlandığında zaman yolculuğu yapan Kang the Conqueror ‘a karşı çıkabilir. Bir sürü ihtimal varken, bunlar akla en yatkın olanlarıydı.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]